[Ex] da Bass – “LATVIJAS DJ TOP 2010” aptaujas populārākais un profesionālākais dīdžejs

Sestdien 13.novembrī klubā “KEFĪRS” norisinājās “LATVIJAS DJ TOP 2010” apbalvošanas ceremonija, kurā tika paziņoti aptaujas uzvarētāji. Pirmo vietu un līdz ar to arī valsts populārākā dīdžeja titulu ieguva plaši pazīstamais dīdžejs un producents – [Ex] da Bass (“ILLEGAL DJ TEAM RIGA” / “EHR Party Service” / “Foam Kingdom”), aiz sevis atstājot 2009.gada uzvarētāju Andre Crash, bet trešo vietu ieguva Edgar jeb Eddie Track. Uzvarētājs saka ļoti lielu paldies visiem saviem faniem, draugiem un atbalstītājiem – īpaši “European Hit Radio” klausītājiem un, kā pateicību, nākamā gada sākumā sola izdot dubult radio singlu divās valodās!

Apbalvošanas ceremonija norisinājās kluba “KEFĪRS” jaunajā zālē, kur bija pulcējušies Latvijas populārākie dīdžeji un to atbalstītāji. Apbalvošanas ceremoniju vadīja apburošā Anna Rozīte, kas nosauca šā gada balsojuma un speciālo nomināciju uzvarētājus. Nominācijas “Tuborg balva “Gada atklājums”” šogad tika jaunajam un strauji augošajam dīdžejam Emil Deo, kurš balvā ieguva profesionālās “Pioneer DJ” austiņas. Balsojumā starp pašiem dīdžejiem, jeb nomināciju “Profesionāļu izvēle”, ieguva “LATVIJAS DJ TOP 2010” uzvarētājs – [Ex] da Bass. Jau trešo gadu pēc kārtas par labāko dīdžejmeiteni ir atzīta Ksenia Kamikaza, bet nominācijā “Best New DJ Girl” balvu no kompānijas “Oriflame” saņēma Anett. Balvas uzvarētājiem sagādāja DJ tehnikas veikals “Discomania”, “Tuborg GreenPass”, “Primo Hotel” un “Oriflame”.

Aptauja par Latvijas populārākajiem dīdžejiem norisinājās jau ceturto rudeni pēc kārtas, kur mēnesi garā balsojumā par uzvarētāja titulu cīnījās dīdžeji no visas Latvijas. Šogad tika saņemts vairāk kā 200 000 balsu par 644 dīdžejiem. Konkursa ietvaros norisinājās deviņas noklausīšanās sesijas, kuras kopumā apmeklēja vairāk kā 3500 cilvēku, bet pašu noslēguma pasākumu apmeklēja 700 cilvēku.

Liels paldies visiem, kuri piedalījās balsojumā un visiem dīdžejiem, kuri atbalsta šo aptauju, popularizē to un palīdz tai attīstīties. Nākamajā gadā organizatori sola uzlabojumus gan mājas lapā, gan pašā balsojuma norisē, kura sāksies 2011.gada 1.oktobrī.

www.djtop.lv

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment