FASHION IN BAR šoreiz kosmopolītiski ziemas apģērbi

Ceturtdien, 2. decembrī plkst. 20.00 modes un dizaina bārs/mini restorāns Dorian Gray, Vecrīgā, Mazā Muzeja ielā 1-1, piedāvās jaunā, divu latviešu dizaineru radītā zīmola „May way” ziemas apģērbu kolekciju „Winter in city”.

Zīmols „May way” apvieno sevī jaunības maksimālismu un dzīves pieredzes gudrību. Ziemas kolekcija „Winter in city” radās pateicoties notikumiem, kas abas dizaineres, Alisi Mikštu un Tatjanu Nežberti saveda kopā un deva iedvesmu tās tapšanai. Kolekcija  veidota domājot par apģērba praktisku, daudzfunkcionālu pielietojumu. Šie apģērbi ir domāti cilvēkiem, kas vēlas izcelties vienmuļajā ikdienā. Kolekcijas pamatā izmantota kokvilnas un vilnas trikotāža, kas papildināta ar dažādiem ar roku adītiem aksesuāriem.

Tatjana Nežberte ar saviem radītajiem tērpiem jau daudzus gadus iepriecina ne vienu vien modes mīļotāju, savukārt, Alise Mikšta, pēc 2 Anglijā pavadītiem gadiem, kur viņa apguvusi fotogrāfiju un grafisko dizainu, šobrīd uzsākusi studijas London College of fashion, lai studētu trikotāžas dizainu. Pieredzi ieguvusi strādājot pie tādiem dizaineriem kā Jasper Garvida, Cheryl Isabell Stephenson un apģērba dizaina kompānijā Lipsy.

„May way” ziemas apģērbu kolekcija „Winter in city” ir radīta pārdošanai Anglijā un, jau dažas dienas pēc prezentācijas skates Latvijas publikai, dosies uz Londonu. Daži no kolekcijas modeļiem, iespējams, būs pieejami arī Latvijas modes mīļotājām.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment