Galleria Riga pavasarī četri jauni starptautisku zīmolu veikali!

Jau 2012. gada pirmajos mēnešos tirdzniecības centrā Galleria Riga, Dzirnavu ielā 67, tiks atvērti četri veikali – Piazza Italia, Cop Copine, Mango, Gino Rossi.

Galleria Riga marta sākumā iepriecināja tirdzniecības centra apmeklētājus ar zīmola Gino Rossi veikala atvēršanu. Gino Rossi piedāvā apavus un aksesuārus sievietēm un vīriešiem. Par zīmola produkcijas aktualitāti un atbilstību pasaules modes tendencēm rūpējas izcili Itālijas dizaineri. Zīmols orientējas uz patērētājiem, kuri novērtē izsmalcinātu eleganci, augstu kvalitāti un prestižu.

Aprīlī Galleria Riga atvērsies franču zīmola Cop Copine veikals, kas modes tirgū ir zināms jau vairāk nekā 20 gadus. Cop Copine produkcija domāta sievietēm, kuras vēlas atšķirties un būt ekstravagantas. Lai radītu oriģinālu piedāvājumu, zīmols savās kolekcijās apvieno sievišķīgus siluetus ar vīriešu apģērbam raksturīgiem elementiem.

Tāpat aprīlī Galleria Riga pēc rekonstrukcijas durvis vērs Baltijā vienīgais itāļu zīmola veikals Piazza Italia – viens no vadošajām modes zīmoliem Itālijā, kas piedāvā sieviešu, vīriešu un bērnu apģērbus un aksesuārus par pieejamām cenām.
Maijā Galleria Riga tiks atvērts Latvijā jau iecienītā spāņu kulta zīmola Mango veikals. Mango orientējas uz mūsdienīgām metropoles sievietēm, kas augstu vērtē apģērba kvalitāti un dizainu.

MOS veikalu tīkla direktore Diāna Čivča norāda: „Mēs izvēlējāmies Mango Brīvības ielas veikalu pārcelt uz Galleria Riga, jo uzskatām, ka veikaliem ir lielāks potenciāls attīstīties tirdzniecības centros. Izvēlējāmies atvērt veikalu tieši šeit, jo ticam, ka tuvā nākotnē Galleria Riga kļūs par vadošajiem tirdzniecības centriem Latvijā.”

Galleria Riga direktors Māris Āboltiņš atzīmē: „Ar jauno veikalu atvēršanu Galleria Riga vēlamies kļūt vēl konkurētspējīgāki un pievilcīgāki klientiem, piedāvājot plašas iepirkšanās iespējas pašā Rīgas centrā. Turklāt aktīvi strādājam pie tā, lai tuvākajā laikā apmeklētājus varētu iepriecināt ar citiem jauniem veikaliem.”

 

TAGS: , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment