Go Blonde aicina visus uz pludmales ballīti

Jau pēc nepilniem trijiem mēnešiem Jūrmalā sāksies jau ceturtais Go Blonde festivāls, kurš savu formātu un atrašanās vietu nedaudz ir mainījis. Šoreiz Go Blonde festivāls norisināsies vasaras vidū – 13. jūlijā, Jūrmalā, starp Majoru un Dzintaru pludmalēm, ar plašu izklaides un sporta programmu visas dienas garumā. Divas dienas notiks Port Manana organizētās sacīkstes vindsērfingā, starptautiskas pludmales volejbola sacensības, dažādu stilu deju konkursi. Pludmalē visas dienas garumā apmeklētājus izklaidēs dīdžeji no dažādām pasaules valstīm. Kā neatņemama festivāla sastāvdaļa ir Hārlija Dāvidsona moču parāde un Merilinas Marno līdzinieču konkurss.

“Centīsimies radīt Ibizas stila atmosfēru un ar laiku izveidot savu atpazīstamu Jūrmalas atmosfēru ar sportiskām un izklaides iespējām. Dosim arī iespēju lounge tipa teltīs patverties no saules stariem un baudīt kokteiļus. Pasākums pludmalē būs bezmaksas, līdz ar to atvērts jebkuram apmeklētājam”, informē Marika Ģederte, Go Blonde festivāla organizatore.

Pasākuma noslēgumā būs slēgtā ballīte “Pink Party”, kura norisināsies Hotel Jūrmala SPA, kurā piedalīsies viesmāksliniece, tā sevi dēvētā latīņu pop princese Loona, kurai šogad aprit 15 gadi uz skatuves, pasaulē zināma ar saviem hītiem kā Bailando, Vamos a la Playa, Latino Lover utt.

“Aicinu pieteikties meitenes un puišus otrajam Mis un Mister Australian Gold konkursam, kurš šoreiz notiks “Pludmales patruļas” stilā un jau trešajam Merilinas Manro līdzinieču konkursam. Dāvanas dalībniekiem un uzvarētājiem būs ļoti vērtīgas, tāpēc ir vērts pacensties, lai parādītu sevi tūkstošiem pasaules tūristu priekšā.”

Tuvāk par festivālu www.goblonde.lv

TAGS: , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment