Grandiozākie mācību gada atklāšanas svētki “STUDENTU PARADĪZE 2010”

Strauji tuvojas grandiozākie mācību gada atklāšanas svētki “STUDENTU PARADĪZE 2010”, kas šogad Arēnā Rīga notiks 24.septembrī! Pasākums notiks jau ceturto reizi un to organizēšanā apvienojušies studenti no 25 Latvijas lielākajām augstākās izglītības mācību iestādēm.

Svētki katru gadu kļūst arvien grandiozāki – šogad studenti varēs izbaudīt muzikālu un izklaidējošo programmu uz 8 skatuvēm: “OPEN Main Stage”, “DELFI Rock Stage”, “Club Music Stage”, “European Hit Radio Stage”, “Tuborg Green Stage”, “Red Bull Winch Session Zone”, “Party Bus Zone” un “BSA Stage”, uz kurām uzstāsies vairāk kā 40 mākslinieki no 7 pasaules valstīm. Ievērojamākie no tiem: Dollarman (ASV), DJ Gabbi Lopez (Anglija), Gacho, Aisha, Musiqq, Ēnas, Mimicry (Igaunija), Droydi (Brazīlija), Dee & Kamy (Lietuva), Moses Malone (Dānija) un daudzi citi. Galveno informatīvo atbalstītaju – “European Hit Radio” pārstāvēs dīdžeji Roberts Lejasmeijers, Kellon jeb Mārtiņš Kreilis juniors, Ikazz, Ivo Lorencs un [Ex] da Bass!

Apmeklētājus priecēs ne tikai jau pieminētie mākslinieki, bet arī krāšņa svētku atklāšana, augstskolu rektoru uzrunas, aizraujoši deju priekšnesumi, dalība atraktīvos konkursos, kā arī vairāk kā 20 augstskolu un svētku atbalstītāju izklaidējošo stendu apmeklēšana, kuros notiks dažādas un vēl nebijušas studentiskas izdarības! Pirmo reizi Baltijā notiks arī “Red Bull Winch Session” – urban wakeboard extrēmas sacensības pilsētas apstākļos.
Studenti dažādi – paradīze viena!

http://www.studentuparadize.lv

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment