Grazette XL šampūni tagad pieejama arī lielāka tilpuma iepakojumā

Sabiedrībā atpazītā “Grazette of Sweden” matu kopšanas līdzekļu kolekcija gūst ne tikai lielāku klientu, skaistumkopšanas salonu un veikalu atzinību, bet šobrīd tā piepilda daudzu iedzīvotāju vēlēšanos – tā ir pieejama ne vien 400 ml, bet arī 1000 ml tilpuma iepakojumā, kas ir daudz ērtāk un izdevīgāk.

Skaisti un veselīgi mati ir skaistākā dabas dotā dāvana, bet, lai šādus matus uzturētu, ir nepieciešami ne tikai regulāri friziera apmeklējumi, bet arī atbilstoša šampūna un kondicioniera izvēle.

Pareiza galvas mazgāšana un šampūna izvēle ir garantija skaistiem matiem. “Grazette of Sweden” produkcija ietver vairākus izvēles variantus litra pudelēs attiecīgam matu tipam – “XL” šampūns krāsotiem matiem vai lielākam matu apjomam, barojošs šampūns kā arī šampūns + kondicionieris, lai par matiem varētu parūpēties, izmantojot vienu iepakojumu. Lielais 1000 ml iepakojums aprīkots ar dozatoru, kas padara šampūna lietošanu ērtu un ekonomisku.

“Tuvojoties vasaras sezonai par matiem ir jārūpējas vēl vairāk. UVA, UVB stari padara cilvēka matus sausus, trauslus un viegli lūztošus, tādēļ ir nepieciešams sākt ar profilaktisku aizsardzību jau laicīgi, lai nebūtu jācīnās ar sekām,” atzīst “Carlen Hair Collection” īpašnieks Gunnars Karlens (Gunnar Carlen).

“Izvērtējot klientu vēlmes un ieteikumus, nolēmām klajā laist arī šampūnus litra pudelēs, kas ne vien ļauj izvairīties no tik biežas iepirkšanās, bet arī ir finansiāli izdevīgāk. Mums ir svarīgs klientu viedoklis, jo tieši viņiem mēs strādājam,” stāsta Gunnars Karlens (Gunnar Carlen).

“Grazette of Sweden” produkcija šobrīd pieejama ne tikai lielveikalā “SKY”, bet arī ”Rimi” hipermārketos ne tikai Rīgā, bet arī Latvijas lielākajās pilsētās – Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā un Ventspilī. Veiksmīga sadarbība izveidojusies arī ar medicīnas preču veikaliem “Dinastija” un “Veselības centrs 4” Rīgā, kur iespējams iegādāties profesionālo matu kosmētiku.

Grazette XL matu kopšanas līdzekļus iespējams atšķirt pēc īpašām trīsdimensionālām etiķetēm, kas garantē produkta kvalitāti.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment