Gripas izplatības laikā svarīgi stiprināt imunitāti

Latvijā aizvien pieaug ar gripu saslimušo skaits, bet ārsti brīdina, ka lielākos apgriezienus slimība uzņems tikai pēc mēneša. Tieši tāpēc savas imunitātes stiprināšana ir svarīga jau tagad – pirms ikdienu ir izjaucis gripas vīruss.

Bioloģiskās lauksaimniecības uzņēmums “Kalna Smīdes1” vienu no zināmākajiem imunitātes stiprinātājiem – medu – piedāvā nobaudīt neierastā veidā, kopā ar dzērvenēm un aprikozēm.

“Ziemas mēnešos gripas vīruss var pamatīgi izbojāt ikdienu, tāpēc svarīgi padomāt par to, lai tā nepiespiestu Jūs laiku pavadīt pilnīgā bezdarbībā, ar augstu temperatūru, iesnām, sāpošu kaklu un galvu. Mūsu saimniecība vienā produktā apkopojusi divus lieliskus imunitātes stiprinātājus – medu un dzērvenes, kurus lietojot aukstajā laikā saslimt būs daudz grūtāk. Tāpat piedāvājam arī aprikozes medū, kas būs ne tikai gards imunitātes stiprinātājs, bet palīdzēs organismam arī citu problēmu gadījumā,” uzsver “Kalna Smīdes1″ īpašnieks Jānis Sietiņsons,

Dzērvenēm piemīt antiseptiska, urīndzenoša un dziedējoša, kā arī temperatūru pazeminoša iedarbība. Dzērvenes lieto saaukstēšanās slimību un gripas profilaksei, pie bronhīta, vielmaiņas traucējumu gadījumos, kā arī vēl daudz un dažādos citos veselības problēmu gadījumos.

Savukārt aprikozes ir bagātas ar dažādiem mikroelementiem – daudz dzelzs, kālija, magnija, kā arī fosforu, kalciju, nātriju, pat tādus retus mikroelementus kā molibdēnu, niķeli un titānu. Aprikozēs ir organiskās skābes – ābolskābe, vīnskābe, citronskābe un salicilskābe. Aprikozes arī normalizē kuņģa sulas skābumu. Tās labi palīdz arī sirds un asinsvadu sistēmas slimību reizēs. Aprikozes arī veicina smadzeņu darbību. Tajās esošais fosfors un magnijs paaugstina garīgās darba spējas un uzlabo atmiņu.

 

TAGS: , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment