Gumijas zābaki – stilīga recepte sausām kājām

Vasara – laiks Jāņiem, mūzikas festivāliem, piknikiem un citām aktivitātēm pie dabas krūts. Lai visus vasaras priekus varētu izbaudīt no sirds, nesatraucoties par mainīgajiem laika apstākļiem un rīta rasu, talkā nāk gumijas zābaki. Kā jau Emīls reiz teica – galvenais, lai kājas būtu siltas! Kam pievērst uzmanību, iegādājoties gumijas zābakus, kādu modeli izvēlēties, lai, lecot pār ugunskuru, neizlēktu no zābakiem, un kas šogad modē – ar padomiem talkā nāk veikalu tīkla „Euroskor” speciālisti.

„Izvēloties gumijas zābakus, jāpievērš uzmanība gan to liestei, gan formai – oversized zābaki būs brīvi, ērti un viegli uzvelkami, bet tik stingri neturēsies kājās, lecot pāri ugunskuram vai dejojot mūzikas festivālā,” stāsta „Euroskor” stila konsultante Indra Salcēviča. „Izvēloties pieguļošus zābakus, jārēķinās, ka tie būs grūtāk uzvelkami, taču izskatīsies gluži kā īsti zābaki.”

SIA „Euroskror Latvijā” veikalu vadītāja Līga Matīsa iesaka noteikti pievērst uzmanību arī gumijas zābaku materiālam: „Dabīgās gumijas zābaki noteikti būs izturīgāki un ilgāk kalpos, taču dārgāki un smagāki par sintētiskās gumijas zābakiem. Sintētiskās gumijas zābaki būs lielisks pirkums bērniem, jo tie ir salīdzinoši vieglāki un par labu cenu – tātad katru gadu var nopirkt jaunus zābakus vajadzīgajā izmērā, nemaz nedomājot par augšanas rezervi.”

Gumijas zābakos svarīgi ielikt filca zolīti, kas ne tikai padarīs zābakus ērtākus, bet arī uzsūks sviedrus. Turklāt, pērkot zābakus, svarīgi ieplānot vietu arī zeķītēm, jo, uzvilkti uz basas kājas, zābaki var berzt un radīt diskomfortu.

Tāpat kā jebkuri apavi – galvenais, lai gumijas zābaki būtu ērti, tāpēc tos noteikti vajag veikalā piemērīt un ar tiem pastaigāt.

Kā norāda Indra Salcēviča, gumijas zābaki tagad vairs neizskatās pēc galošām, bet pēc īstiem zābakiem, kas ir ne tikai praktiski, bet jau īsts stila elements – ar sprādzēm, kniedēm, bantēm, papēžiem un dažādām tematiskajām apdrukām, piemēram, ar jāņuzālēm. „Šobrīd piedāvājumā ir dažādu krāsu un apdruku gumijas zābaki, arī neona krāsās. „Euroskor” veikalu plauktos var atrast pat gumijas zābakus, kas tumsā spīd! Jāņu naktī ar tādiem noteikti nepazudīsi.”

„Modē šobrīd ir viss, kas patīk un piestāv, un veikalu piedāvājums ir ļoti plašs, tāpēc, iegādājoties gumijas zābakus, galvenais, kam jāpievērš uzmanība – lai tie saskan ar kopējo tēlu un pārējo garderobi,” stāsta I.Salcēviča. „Ja esi hipijmeitene, pērc koši puķainus zābakus, ja melnas krāsas cienītāja vai ar klasisku stilu – skaties uz jātnieku stila zābakiem. Goti atradīs pat gumijas zābakus ar kniedēm! Izvēloties zābakus, jāskatās, lai tie ir harmonijā ar kopējo tēlu.”

Modē ir personības. Un tirgus piedāvā iespējas izcelties – gumijas zābakus ar leoparda rakstu, ar miroņgalvām un pat ar dažādiem multeņu varoņiem labākajās japāņu anime stila tradīcijās.

Kā saka – nav nepiemērotu laikapstākļu, ir tikai nepareizi izvēlēti apavi. Un gumijas zābaki var līdzēt bez satraukuma un ar smaidu sejā traukties dažādos piedzīvojumos, vai tās būtu dejas dubļos, skanot mīļākajai grupai mūzikas festivālā, vai jāņuzāļu lasīšana lietainā pļavā. Un atcerieties – vasaras prieki svaigā gaisā nāk par labu jūsu veselībai!

TAGS: , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment