Iedzīvotāji labsajūtas uzlabošanai izvēlas apmeklēt dažādus pozitīvisma seminārus

Kā informē Latvijas Dāmu klubs, šobrīd liela interese tiek izrādīta par dažādiem semināriem, ko viedo ar mērķi cilvēkos ieviest pozitīvismu un vairāk enerģijas, kas šajā pārmaiņu periodā ir īpaši svarīgi.

Šobrīd Latvijas Dāmu klubs nonācis pie slēdziena, veidot divus seminārus, tādējādi uzlabojot sabiedrības daļas noskaņojumu un dotu jaunu spēku jauniem darbiem. Viens no plānotajiem semināriem ir „Biodeja – dzīves un dzīvesspēka attīstībai”.

Biodeja ir dziedējoša tehnika, tā balstās uz iekšēju pārdzīvojumu, kas rodas no kustībām, mūzikas, dejas un satikšanās ar citiem grupā. Šī tehnika izceļ priekšplānā indivīdu kopā būšanas pieredzi, cilvēcisku satikšanos un jūtīgumu. Treniņš notiek divas reizes, viens treniņš ilgst 2,5 stundas. Biodejas mērķis ir palielināt spēju sazināties, lai uzlabotu attiecību kvalitāti, kā arī labizjūtu un laimi. Kā arī palīdzēt pieņemt savu ķermeni, kustības un stāju.

„Biodejas seminārs ir lielisks veids kā sevi pilnveidot un uzlabot attieksmi pret apkārt notiekošo. Biodeja ceļ pašvērtējumu. Tā dod pārliecību – es esmu tas, kas es esmu, tāpat biodejā var iegūt brīvību no lomām, jo dejā es esmu saule, mēness, daļa Visuma. Šī pieredze ir ļoti dziedinoša, jo paplašina un izmaina sajūtas un uztveri. Šis seminārs uzlabo attiecības – biodejas grupā cilvēki atveras, ir patiesi, spēj būt kopā bez izlikšanās, kā arī mazina stresu,” stāsta Latvijas Dāmu kluba semināru organizatore Inga Liepiņa.

Otrs seminārs, ko rīkos Latvijas Dāmu klubs ir „Pozitīvās psiholoģijas seminārs – Būt laimīgam ir vienkārši!” , kura mērķis ir uzzināt, kas ir pozitīvā psiholoģija, kā arī rast veidus, kā saskatīt pozitīvismu ik dienas.

Šajā kursā klausītājiem būs iespēja iepazīties ar pozitīvās domāšanas nosacījumiem no prāta un izziņas viedokļa, kā arī no emocionālā un psihofizioloģiskā viedokļa. Puse lekcijas laika būs saruna par prāta un domāšanas ietekmi un metodēm, 30 % laika tiks piedāvāti praktiski vingrinājumi, kas saistās ar psihofizoloģisko procesu izmainīšanas iespējām, lai organismā veidotos “laimes hormoni” – endorfīns, serotonīns, dopamīns u.c., kas ir pamatā prieka, aktivitātes, labsajūtas procesiem. Un 20 % laika tiks veltīti jautājumiem un atbildēm, situāciju analīzei. Seminārs ir sadalīts divās tikšanās reizēs, viens seminārs ilgst 2,5 stundas.

Seminārus vadīs profesore Guna Svence, kas ir Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas psiholoģijas bakalaura un psiholoģijas maģistra studiju programmu direktore. G. Svence ir vairāku psiholoģijas mācību grāmatu autore, publicējusi daudzus rakstus Latvijas un starptautiskos psiholoģijai veltītos izdevumos, piedalījusies un uzstājusies Eiropas psihologu konferencēs, semināros un kongresos, arī Pirmajā Pasaules pozitīvās psiholoģijas kongresā ASV 2009. gadā.

Interesenti aicināti pieteikties zvanot pa tālruni 29677332 vai rakstot e-pastu seminari@ldk.lv

 

TAGS: , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment