Iedzīvotāji Lieldienu brīvdienas izmanto dažādiem ceļojumiem

Pavasara brīvdienas ir īstais laiks, lai dotos dažādos ģimenes, draugu, radu vai kolēģu atpūtas braucienos, gan iepazīstot pašmāju ceļus un ainavas, gan izbaudot ārvalstu burvību.

Brīvdienas ir tas laiks, kad ģimenes, draugu un kaimiņu kolektīvi dodas dažādos sadraudzības braucienos un cenšas kopā pavadīt pēc iespējas vairāk laika, ko darba dienās nesanāk izbaudīt. Dažādi ceļojumi, pikniki un citi izbraukumi ne vien dāvā prieku, bet ļauj iepazīt apkārtni.

Kā atzīst “Startours” valdes priekšsēdētāja Ināra Ozola, šī brīža populārākais ceļojums ir Lieldienu brīvdienas Vācijā, kas norisināsies 22. aprīlī un kas ietver neaizmirstamu četru dienu braucienu, izbaudot Hitlera mītni un Sopotas festivāla galvaspilsētu Polijā, ceļu pa senās Prūsijas teritoriju līdz Berlīnei, Aleksandra laukuma, Unter den Linden bulvāra, Brandenburgas vārtu un Reihstāga apskatīšanu, tējas vai alus kausa baudīšanu kādā no Berlīnes krodziņiem, Eiropas jaunākā un modernākā atpūtas, izklaides un ūdens atrakciju parka Tropican Islands izmēģināšanu un citus pārsteigumus.

Vācija ir pulsējošu pilsētu, arhitektūras, iepirkšanās paradīzes un aizraujošas nakts dzīves zeme. Tā apvieno romantiku, burvību, izklaidi un izglīto.

Uz jautājumu, kāpēc izvēlēties tieši šo ceļojumu aģentūru, “Startours” valdes priekšsēdētāja stāsta “Mēs esam profesionāli, pieredzējuši, darbā precīzi, apveltīti ar labām zināšanām un mums ir individuāla pieeja katram klientam, gan tieši kontaktējoties birojā, gan personīgajā sarakstē, plašs ceļojumu klāsts, kas sistemātiski tiek atjaunots, īpaši veiksmīgi individuālie avio ceļojumi uz eksotiskām un interesantām vietām.”

TAGS: , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment