Ikdienas saldināšanai “Vidzemes maiznīca” bērniem dāvina cepumu paciņas

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) studenti Ziemassvētku dāvināšanas un labdarības laikā organizē akciju, kuras laikā ar Latvijas Bērnu Fonda starpniecību grūtībās nonākušie bērni tiks iepriecināti ar A/S “Vidzemes maiznīca” kārumiem.

Šodien, 23. decembrī, RPIVA studentu sasaiņotās dāvaniņas tika nogādātas Latvijas Bērnu Fondā, no kurienes Ziemassvētkos tās tālāk ceļos pie bērniem Rīgā un Rīgas apkārtnē. Paciņās bērni atradīs dažādus A/S “Vidzemes maiznīca” gardumus, to starpā kliju cepumus, veselības cepumus un sausbaranciņas.

“Esam bērniem sagādājuši ne tikai garšīgus, bet arī veselīgus kārumus, lai šajā Ziemassvētku laikā bērniem, kam tas visvairāk nepieciešams, sagādātu vairāk prieka un patīkamu emociju, kā arī vienlaikus veicinātu veselīgu attīstību,” norāda A/S “Vidzemes maiznīca” valdes priekšsēdētāja Ligita Liepiņa – Eglīte.

“Šogad RPIVA organizētā akcija veidota sadarbībā ar Latvijas Bērnu Fondu. Ir ļoti daudz cilvēki, kam šajos Ziemassvētkos pietrūks siltuma, mīļuma un gaišuma, taču bērniem šie svētki ir īpaši nozīmīgi. Lai arī nevaram nodrošināt viņiem bagātīgu bērnību, ikviens varam piedalīties, lai kaut nedaudz palīdzētu un sagādātu pozitīvas emocijas kaut vienam bērniņam,” atzīmē RPIVA studentu parlamenta viceprezidente Inga Čulkstēna.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment