Individualitāte joprojām modē! Uzzini, kā izcelties no pūļa

Ikviens no mums vairāk vai mazāk seko līdzi modes tendencēm – vēlme būt stilīgam un vienlaikus izcelt individualitāti joprojām ir svarīga gan jauniešu, gan pieaugušo vidū. Lai arī nereti nākas dzirdēt par to, kas šosezon ir topā modes pasaulē, patiesībā mūsdienās mode ir ļoti demokrātiska. Tas nozīmē, ka šodien līdzās pastāvēt var visdažādākās ģērbšanās tendences, sākot no lietišķi klasiskā līdz vintāža stilam. Šobrīd svarīgāk ir nevis censties sekot līdzi modes aktualitātēm un ieviest tās sava garderobē, bet vēlme izcelties pūļa vidū. Kā norāda Mācību centra “RODAS” direktore Irina Ļebedeva, modē joprojām ir sava stila meklēšana.

“Eksperimentēšana ar stilu, apģērbu un dažādiem aksesuāriem aizvien ir ļoti populāra nodarbe izsmalcināto dāmu vidū. Daudzi meklē savu personisko un neatkārtojamo stilu, un ļoti liela daļa izmanto iespēju paši radīt savu apģērbu un aksesuārus. Tādēļ radošs, individuāls roku darbs arī mūsdienās ir ļoti liela vērtība,” stāsta I. Ļebedeva.

Mācību centrs “RODAS” jau kopš 2010. gada aicina radīt pašiem savu neatkārtojamo stilu, nenospraužot noteiktas robežas savam izskatam. Kā pastāsta mācību centra direktore, mūsdienās ļoti daudzi labprāt izmanto iespēju apmeklēt kursus un iemācīties izpaust savu individuālo radošumu. Tā ir iespēja apgūt profesionālas apģērbu šūšanas un konstruēšanas iemaņas, iemācoties radīt modernas lietas un rotas, kuras būs unikālas un neatkārtojamas.

“Katram no mums ir sava skaistuma un estētiskas izjūta. Liekot lietā izdomu un radošumu, mēs spējam izveidot neatkārtojamus modes eksemplārus, kas pierāda, ka esam individuāli un visnotaļ dažādas personības. Galvenais ir uzdrīkstēties izcelties no pūļa un ļaut sev atšķirties. Turklāt rokdarbi spēj arī dāvāt pozitīvas emocijas, jo radīt kaut ko ar savām rokām vienmēr ir pacilājoši un aizraujoši,” uzsver I. Ļebedeva.

Mācību centrā iespējams apgūt šūšanu un konstruēšanu, adīšanu un tamborēšanu, izšūšanu, pērļošanu, tērpu zīmēšanas pamatus un apmeklēt arī dažādas meistarklases. Jau februārī sāksies jauna uzņemšana rokdarbu studijā un ikviens ir aicināts pieteikties interesējošajām programmām. Vairāk informācijas par Mācību centru “RODAS” – rodas.lv.

TAGS: , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment