Inovācija: „Ģimenes aptiekas” pirmo reizi Latvijā uzsāk smaržu tirdzniecību aptiekās

„Ģimenes aptiekas” ievieš jaunu praksi, pirmo reizi Latvijā uzsākot pasaulē labi zināmu zīmolu smaržu tirdzniecību aptiekās. Tādējādi „Ģimenes aptiekas” ne tikai paplašina klientiem piedāvāto produktu grupu klāstu, bet arī nodrošina izdevīgāku iepirkšanos – smaržas aptiekās varēs iegādāties par krietni zemākām cenām nekā līdz šim ierastajās to pārdošanas vietās.

„Ģimenes aptieku” cenu politika paredz, ka aptieku klientiem smaržas būs pieejamas vismaz par 20% lētāk nekā lielākajās tirdzniecības vietās Latvijā. Zemāku cenu „Ģimenes aptiekas” spēj nodrošināt, pateicoties dalībai to uzņēmumu grupā, kuri veido vienu no Eiropas lielākajiem medikamentu tirgotājiem – „Phoenix Group”. Tās plašie biznesa kontakti un pārstāvniecības visā Eiropā „Ģimenes aptiekām” sniedza iespēju izmantot dažādu smaržu ražotāju un izplatītāju piedāvājumus un rast saviem klientiem visizdevīgāko cenu piedāvājumu.

„Patlaban aptiekās jau tiek pārdoti īpaši ādas kopšanas līdzekļi jeb dermokosmētika, turklāt tai ir ļoti liels pieprasījums. Sekojot citu valstu piemēram, turpmāk līdz ar kosmētikas iegādi saviem klientiem piedāvāsim arī smaržas. Laikā, kad publiskajā telpā dzirdam tik daudz negatīvu ziņu, ceram, ka šī jaunā vēsts par izdevīgāku smaržu iegādes iespēju iepriecinās mūsu klientus. Turklāt 20% – tā ir tikai minimālā cenas starpība, kuru piedāvājam. Piemēram, „Calvin Klein” smaržām „Be”, „Hugo Boss” aromātam „Element” šī cenu starpība ir vēl lielāka, salīdzinot ar tradicionālajām smaržu tirdzniecības vietām,” stāsta „Ģimenes aptieku” direktors Ilgvars Ķipēns.

„Ģimenes aptieku” tīklā turpmāk daudz izdevīgāk varēs iegādāties tādu zīmolu smaržas kā „Gucci”, „J Lo”, „Hugo Boss”, „Elizabeth Arden”, „Lanvin”, „Calvin Klein” u.c. Jāņem gan vērā, ka produktu klāsts aptiekās var būt atšķirīgs, turklāt, vairāk iepazīstot pircēju vēlmes, ar katru jaunu pievedumu un sezonu pasaulslaveno zīmolu klāsts tiks papildināts.

Patlaban smaržas ir nopērkamas jau 11 „Ģimenes aptiekās” visā Latvijā – Rīgā (t/c „Domina”, t/c „Spice”, t/c „Galerija Centrs”, t/c „Olimpia”, t/p „Alfa” un Skolas ielā 30), Valmierā, Ventspilī, Jelgavā, Liepājā un Jūrmalā. Nākotnē plānots šo jauninājumu ieviest visā aptieku tīklā.

TAGS: , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment