Īpašs koncerts ģimenēm – „Mazais Nikolā” jaunā skanējumā

Šā gada 1. septembrī plkst. 16:00 Satori radošajā telpā, Berga Bazārā notiks koncertaģentūras „Kontrapunkts” pirmais ģimenēm domātais koncerts „Mazais Nikolā”.

„Kontrapunkts” dibinātāji par vienu no aģentūras darbības stūrakmeņiem izvirzījuši komunikāciju ar sabiedrību. Bērni koncertos un citos kultūras pasākumos nereti nogurst,viņiem kļūst garlaicīgi, jo programma nav viņu interesēm un vajadzībām pielāgota, tādēļ aģentūra „Kontrapunkts” nodala mērķa grupas, piedāvājot katrai no tām atšķirīgu un pēc iespējas pielāgotu piedāvājumu. Tieši māmiņām un/vai tēviem ar mazākajiem kultūras cienītājiem sākot no oktobra piedāvājam speciāli pielāgotas koncertprogrammas Satori radošajā telpā katra mēneša 1. sestdienā.

1. septembra koncerts būs pirmais no ģimenēm paredzētajiem koncertiem. Tas ieplānots kā muzikāls stāsts par mazo Nikolā un viņa piedzīvojumiem. „Mazais Nikolā” (Le petit Nicolas) ir franču rakstnieka Renē Gosīni (René Goscinny) bērnu grāmata, kas izdota1959. gada 29. martā. Grāmatas galvenais varonis Nikolā ir jūtīgs zēns ar izteiktu taisnīguma izjūtu un savam vecumam pārsteidzošu izpratni par patiesajām dzīves vērtībām – draudzību un ģimeni. Viņš reprezentē ideālu bērnību un nostalģiskas atmiņas par 1950. gadiem. Mazos skatītājus uzrunās patiesi sirsnīgais stāsts par ikdienišķām lietām, savukārt pieaugušos –šī stāsta humors, caur kuru vienkāršs un tiešs bērna pasaules skatījums atklāj trūkumus pieaugušo pasaules uztverē.

Koncerta biļetes ir pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs.

 

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment