Izlej pats savu Zemes stundas sveci oficiālajā Zemes stundas sagaidīšanas pasākumā

SIA „Zaļā josta”, „Pasaules Dabas Fonds” un „Latvijas Universitātes Studentu padome” aicina visus, kam rūp mūsu planētas nākotne, Zemes stundu gaidot, izliet pašiem savu Zemes stundas sveci un uzrakstīt apņemšanos planētas labā. Sveču liešana, kā arī citas lieliskas videi draudzīgu noskaņu radīšanas aktivitātes – akustiskais koncerts, vides performances un daudz kas cits -, norisināsies šī gada 26. martā no plkst. 19.00 centrālajā Zemes stundas sagaidīšanas pasākumā klubā „Nabaklab”, Z.A.Meierovica bulvārī 12, Rīgā.

Sveču liešanas mākslā interesentus apmācīs pasniedzēji no mājīgo lietu vietnes „Homely”. Šī aktivitāte būs piemērota visu vecuma grupu dalībniekiem, jo process ir vienkāršs un ātrs. Pašu veidotās sveces liesim mazās stikla burciņās, no kurām apēsts ievārījums, bērnu pārtika, medus vai citi kārumi un nu šīs burciņas tiks izmantotas otrreiz, taupot resursus un mazinot radīto atkritumu daudzumu. Tāpēc, ja tas ir iespējams, sveces liešanai dalībniekus lūdzam līdzi ņemt savu burciņu (ne lielāku par 200 ml).

Pašu lietās sveces dalībnieki varēs rotāt ar savu apņemšanos vides un planētas labā, sperot pirmo soli pretim lielākām vai mazākām videi draudzīgām pārmaiņām savā ikdienas dzīvē. Apvienojot šīs apņemšanās vienkopus, kopīgiem spēkiem varēsim panākt ievērojamus uzlabojums un palīdzēt saglabāt mūsu planētu zaļu, tīru un sakoptu.

Zeme stundu sagaidīsim ar iedegtām pašu lietām svecēm un laika posmā no plkst. 20.30 līdz 21.30 pretim Brīvības piemineklim Rīgā no svecēm veidosim kopīgu vēstījumu – simbolisku Zemes stundas „60+” zīmi. Vērojot Zemes stundas ietvaros izdziestam Rīgas nozīmīgāko apskates objektu apgaismojumu, savas sirdis pieliesim ar pašu lieto sveču gaismu un balsosim par planētas nākotni – lai tās skaistumu varētu baudīt arī nākamās paaudzes.

TAGS: , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment