Izstādē “EcoLife 2013” popularizēs veselīgu un ekoloģisku dzīves veidu

Izstāžu kompānija “LATEXPO” no 11. līdz 13.oktobrim Skonto hallē rīkos Baltijā pirmo specializēto izstādi par veselīgu un ekoloģisku dzīves veidu “EcoLife 2013”. Izstāde ieplānota kā forums, kur vienkopus pulcējas gan ekoloģiskās un veselīgās produkcijas ražotāji, klienti, pakalpojumu sniedzēji, ierēdņi, eksperti un interesenti.

Projekta “EcoLife” mērķis ir veselīgu un ekoloģisku dzīves veidu popularizēšana. “Mēs vēlamies popularizēt veselīgo dzīves veidu, vēlamies palīdzēt ieinteresētajiem izvēlēties sev vispiemērotāko pakalpojumu vai produktu. Savukārt uzņēmējiem būs iespēja mērķēti uzrunāt savu potenciālos klientus, kā arī kopīgi diskutēt par nozarē aktuālo un veidot šīs nozares standartus,” stāsta “EcoLife” projekta vadītāja Jeļena Šorubalko.

Jeļena Šorubalko informē, ka izstādē ir plānotas vairākas daļas. “Domāju, ka sadaļas “Eco Pārtika” un “Eco Skaistumkopšana un SPA” plāšākus skaidrojumus neprasa. Bet vēl būs arī sadaļa “Eco Māja”, kur esam saaicinājuši uzņēmumus prezentēt ekoloģiskās preces mājai, mazgāšanas līdzekļus, mēbeles, dekorus, būvmateriālus un apdares materiāli, preces dārzam, energoavoti u.c. Savukārt sadaļā “Eco Sabiedrība” pulcēsim kopā standartizācijas, sertifikācijas, marķēšanas, uzraudzības, tehnoloģiju, inovāciju, izpētes, vides aizsardzības speciālistus, kā arī šīs jomas asociācijas, labdarības organizācijas,” skaidro Jeļena Šorubalko.

“Izstādē “EcoLife 2013” ļoti plaši tiks aplūkoti veselīga un ekoloģiska dzīves veida, kā arī garīgās un fiziskā veselības jautājumi. Izstādē vienkopus būs pieejama infomrācija par jogas centriem, cigun, pilatēm, adatu terapiju, mūzikas/deju terapiju, psiholoģiju, tradicionālās medicīnas iespējām, ajurvedu, fitoterapiju, homeopātiju, akupunktūru, api- terapiju. Te reklamēsies arī sporta centri un biedrības, aktīvās atpūtas pasākumi un to organizētāji,” uzskaita Jeļena Šorubalko.

“Līdz ar izstādi plānojam aizsākt arī ilgtermiņa projektu “EcoLife”. Plānojam rīkot gan specializētas prezentācijas, diskusijas, konferences, sociālas un reklāmas aktivitātes, bet izstāde būs kā šī darba ikgadējs rezumējums, gluži kā festivāla galā koncerts,” skaidro projekta “EcoLife” radošais direktors Dmitrijs Duboviks.

“Esam apzinājuši, ka ir tik daudzi cilvēki Latvijā, kuri ir norūpējušies par savu dzīves veidu. Laikā, kad ir tik daudz nestabilā visapkārt, cilvēks meklē stabilitāti un drošumu sevī. Tas attiecas gan uz dzīves apstākļiem, gan uzturu, gan dzīves veidu, gan arī uz garīgumu. Un pieaug arī to uzņēmēju skaits, kas šādam pieprasījumam piemērojas,” projekta aktualitāti skaidro Dmitrijs Duboviks.

 

TAGS: , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment