Izveidots LED zilās gaismas pretsāpju plāksteris

Vismaz 37 % pieaugušo visā pasaulē cieš no akūtām vai hroniskām muskuļu un locītavu sāpēm. Ir noskaidrots, ka no hroniskām sāpēm cieš apmēram viena piektā daļa pieaugušu cilvēku Eiropā. Savukārt cits pētījums ASV rāda, ka tieši muguras sāpes ir galvenais invaliditātes cēlonis cilvēkiem vecumā no 20 līdz 45 gadiem.

Tie, kas cieš no hronisku muskuļu un locītavu sāpēm, jau ir atraduši un lieto dažādus ārstniecības un profilakses līdzekļus, lai cīnītos ar sāpēm, taču gandrīz puse no viņiem atzīst, ka esošie risinājumi ir nepilnīgi. Kā noskaidrots, cilvēkiem, kas cieš no muguras sāpēm visvairāk nepieciešams drošs, efektīvs un viegli un ērti lietojams līdzeklis, kas organismam nekaitīgā un dabīgā veidā ne tikai atvieglotu sāpes, bet arī cīnītos ar pašu sāpju cēloni.

Philips ir nācis klajā ar inovatīvu risinājumu cīņā ar muskuļu sāpēm – BlueTouch (zilā pieskāriena) pretsāpju plāksteri. Philips BlueTouch pretsāpju plāksteris izmanto zilo LED gaismu, kas rada slāpekļa oksīda veidošanos uz ādas. Ir pierādīts, ka slāpekļa oksīds veicina vairākas aizsargreakcijas cilvēka organismā, kas ļauj dziedēt sāpes cilvēka organismam dabiskā profilakses veidā. Tas uzlabo asinsriti, atslābina muskuļus, kā rezultātā sāpes ievērojami mazinās. Interesanti, ka BlueTouch pretsāpju plākstera tehnoloģijā svarīgākais iedarbības faktors ir nevis sildošais efekts, bet gan tieši zilā LED gaisma.

BlueTouch pretsāpju plākstera pamatā ir elastīgs tekstilmateriāls, kurā ir iestrādāta LED gaismas tehnoloģija. Tā nodrošina ērtu un vieglu plākstera nēsāšanu, kā arī tuvu piekļuvi sāpošajai vietai. Turklāt tas neizstaro kaitīgo ultravioleto starojumu, un ir klasificēta kā zema riska kategorijas medicīnas ierīce, apliecinot to kā drošu līdzekli lietošanai gan mājas apstākļos, gan ikdienas aktivitātēs.

Philips jau ir izstrādājis un piedāvā sildošu infrasarkanā apgaismojuma tehnoloģiju muskuļu sāpju mazināšanai. Vizuāli pievilcīgais, elastīgais un viegli nēsājamais BlueTouch pretsāpju plāksteris ir šādu inovatīvu risinājumu turpinājums. Philips plāno attīstīt tehnoloģiju, piemērojot plāksteri dažādiem ādas tipiem. Piemēram, jaundzimušajiem Philips izstrādes procesā jau atrodas īpaša fototerapijas tehnoloģija jaundzimušo dzeltes ārstēšanā – Bilirubīna sedziņa, kuras audumā ir iebūvētas efektīvās LED zilās gaismas tehnoloģijas, kas nekaitīgā un komfortablā terapijas veidā dziedē pašus jaunākos pacientus.

TAGS: , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment