Jampadracis bērniem un fīlings Dzintaru pludmalē


Svētdien, 24.jūlijā, plkst.12.00 grila un vīna bārs „Beach of the feelings” sadarbībāar „Dirol” un radošu grupu „Pasaku nams” aicina visus uz Dzintaru pludmali (Rūjienasielas izejā uz jūru), lai kopā ar visiem atklātu Dirol atsvaidzināšanās arku, dotos azartiskās rotaļās, baudītu priekus atrakcijās, kā arī izmēģinātu spēkus bēbīšu rāpošanas čempionātā.

Pasākuma laikā tiks atklāta pirmā un vienīgā Eiropā Dirol atsvaidzināšanās arka, kas ar patīkamu piparmētru aromātu sniegs veldzi katram sakarsušajam.

Radošā apvienība „Pasaku nams” piedāvās dažāda erudītas un atraktīvas spēles bērniem „Odu danci”, „Krāsu traci”, „Olu sprintu”, „Burkānu copi” un „Mašīnu skriešanās sacīkstes” . Piedaloties visās atrakcijās un sakrājot 5 zīmogus būs iespējas saņemt gardas balviņas no Dirol un saldējumu kompānijas „Algida”. Ienāc un pārliecinies pats par to kādas spēles tevi sagaida www.pasakunams.lv .

Savukārt grila un vīna restorāns „Beach of the feelings” būs parūpējies, ka Jūrmalas atslēgabūs atrodama tieši šeit. Būs iespēja nokļūt vīna un karalisko „barbecue”, atspirdzinošudzērienu un krāšņu kokteiļu valstībā. Izbaudīt saules peldes ērtos guļamkrēslos, mīkstos dīvāniņos un šūpuļkrēslā.

Visi interesenti, kas vēlas pieteikt savu dalību bēbīšu čempionātā lūdzam zvanīt līdzs vētdienai, 24.jūlijam, plkst.11.00 uz mobilo tālruni 29114115 (Baibai).

Dalība spēlēs un atrakcijās ir bezmaksas!

Uz tikšanos un ķersim fīlingu kopā!

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment