Jau šajās brīvdienās: fotografēšanās kopā ar Lāčplēsi, Latvijas karodziņu izgatavošana un dažādas spēles par Latviju

Novembrī galvenais notikums ir Latvijas Republikas proklamēšanas gadadiena. Par godu šiem svētkiem 19. un 20. novembrī tirdzniecības centrs „Domina Shopping” aicina ģimenes ar bērniem piedalīties mūsu valstij veltītā ģimenes spēlē „Latvijai pa pēdām”. Abas dienas no plkst. 12.00 līdz 17.00 bērniem kopā ar vecākiem būs iespēja iesaistīties dažādās izglītojošās un izklaidējošās aktivitātēs, par to saņemot garantētās balvas. Savukārt vakarpusē pēc labi padarīta darba ikviens interesents jau tradicionāli varēs vērot bezmaksas Latvijas Leļļu teātra izrādes.

Bezmaksas spēlē „Latvijai pa pēdām” bērni varēs papildināt savas zināšanas par Latviju, piedaloties atraktīvās spēlēs, meklējot, skaitot, dziedot un zīmējot. Vecāki ar bērniem varēs nofotografēties kopā ar Lāčplēsi, meklēt dažādas vietas Latvijas kartē un atbildēt uz viktorīnas jautājumiem par mūsu valsti. Mazie tirdzniecības centra apmeklētāji varēs arī mācīties Latvijas himnu, saliekot pareizajā secībā tās vārdus, būs iespēja likt puzles ar Latvijas attēliem, izgatavot Latvijas karodziņus, parādīt savas prasmes populārākajā komandas spēlē – hokejā, kā arī veikt citas aktivitātes.

Izklaidējoši izglītojošā ģimenes spēle ir tirdzniecības centra „Domina Shopping” bērnu jeb „Kidding” dienu pasākums. Lai tajā piedalītos, ģimenei (vismaz divu cilvēku komandai) jādodas pie Nezinīša uz centrālo pasākuma norises vietu pie restorāna „Vairāk Saules”, jāsaņem „Kidding” kontrolkartīte (KKK) un jāseko norādēm, kas ved uz kādu no veikaliem – uzdevuma izpildes punktiem. Katrā no astoņiem kontrolpunktiem spēles dalībniekiem būs jāizpilda uzdevums, par kuru tiks saņemts „KKK” zīmodziņš. Kad visi uzdevumi būs izpildīti un zīmodziņi saņemti, ģimenes komandai jāatgriežas pie Nezinīša, lai saņemtu balvas.

Pēc visu uzdevumu izpildīšanas būs iespējams atpūsties un baudīt Latvijas Leļļu teātra izrādes, kuras plkst. 17.00 bez maksas varēs vērot ikviens „Domina Shopping” apmeklētājs. Sestdien būs iespēja noskatīties izrādi krievu valodā „Pelītes māja”, savukārt svētdien – izrādi latviešu valodā „Kas dzīvo rotaļkastē…?”.

Plašāka informācija par „Kidding” programmu pieejama mājas lapā.

TAGS: , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment