Jaunā „Dzintars” premium klases aromāta nosaukums būs “Opera”

Jaunā aromāta „Opera” prezentācija Rīgā notiks 2012. gada 1. jūnijā plkst. 12.00 Akciju sabiedrības „Dzintars” firmas veikalā Rīgā Aspazijas bulvārī 22. Šajā pašā dienā aromāts tiks piedāvāts plašākai publikai kinoteātrī “Splendid Palace”, pirms operas “Tristans un Izolde” translācijas no La Scalas Operas teātra, kā arī Latvijas Nacionālajā Operā, Rīgas Operas festivāla ietvaros.

Maija pēdējā nedēļā jaunā aromāta prezentācija veiksmīgi noritēja Valmieras un Daugavpils teātros.

Parfimērijas līnija „Opera” (smaržas un tualetes ūdens sievietēm) – „Dzintars” premium klases aromāts. Jaunais aromāts ir uzņēmuma parfimēru izstrādāts, pēc savām kvalitātes iezīmēm tas neatpaliek no pasaules slavenākiem analogiem.

“Mēs esam izvēlējušies iet pašu grūtāko ceļu, – stāsta „Dzintars” parfimēre Natālija Stasjukeviča. Pašlaik, pasaulē saražo vairāk kā 1000 parfimērijas jaunumu gadā. Diemžēl, lielākā daļa no tiem ir tā saucamie flankeri – parfimērijas kloni (tas ir tad, kad vispirms rada pašu aromātu, bet pēc tam – tā versiju). Patiesi spilgts, neatkārtojams aromāts – tas ir liels retums. Tāpēc, mēs esam izvirzījuši sev uzdevumu parfimērijas nozarē radīt kaut ko patiesi unikālu. Mēs veselu gadu strādājām pedantiski un ar iedvesmu. Mūsu „Opera” – tā ir „Dzintars” parfimērijas mākslas labāko tradīciju un visjaunāko parfimērijas modes strāvojumu apvienojums. Tā izgatavota no augstas kvalitātes izejvielām – dabiskām ēteriskām eļļām, lietojot mūsdienu tehnoloģijas, ar kurām strādā vadošie franču parfimēri”.

Pasākuma viesiem uzstāsies Latvijas Nacionālās Operas soliste Evija Martinsone. Jaunās parfimērijas autori – vadošie „Dzintars” parfimēri, atbildēs uz žurnālistu jautājumiem.

TAGS: , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment