Jekaterina Repiševska: Izglītības vietas izvēlē svarīga loma bija kvalitātei un Starptautiskajam CIDESCO Diplomam

Kā atzīst topošā Starptautiskās CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas absolvente Jekaterina Repiševska, šo skolu izvēlējusies tādēļ, ka tā ir vienīgā Latvijā, kas piedāvā kvalitatīvu izglītību kosmetoloģijā un Starptautisko CIDESCO Diplomu, ko īpaši novērtē skaistuma industrijā ārvalstīs.

„Man jau bija bakalaura grāds starptautiskajās ekonomiskajās attiecībās, kad sapratu, ka profesijas izvēlē esmu kļūdījusies. Tagad droši zinu, ka Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola ir mana pareizā izvēle,” atzīst Jekaterina Repiševska.

Diplomam ir plaša atpazīstamība, augsta uzticamības pakāpe un vērtējums skaistuma industrijā pasaulē. Tas paver plašas iespējas pārliecinoši apliecināt sevi Latvijā un ārzemēs. Pašlaik mācības tuvojas noslēgumam un sākas gala pārbaudījumi. Drīz skolā ieradīsies Starptautiskais CIDESCO Eksaminētājs, studentes kārtos Starptautisko CIDESCO eksāmenu, pēc tam – nacionālo kvalifikācijas eksāmenu. Tas būs pirmais lielais pārbaudījums ceļā uz kosmētiķa profesijas virsotnēm.

„Skolā mēs esam ļoti dažādas, gan meitenes pēc vidusskolas, gan jaunas sievietes ap un pāri trīsdesmit. Tas ir labi, jo iesākumā praktiskajā kosmētisko procedūru apmācībā strādājam viena uz otras, veidojas pieredze darbam ar dažāda vecuma sievietēm. Grupā esam latviešu un krievu valodā runājošas, taču valodas barjera nav traucējusi profesijas apguvē. Tieši otrādi, krievu meitenes iemācās brīvi sarunāties latviski, kas lieliski noderēs saskarsmē ar klientiem. Mūsu pasniedzēji ir atsaucīgi, profesionāļi medicīnā, kosmetoloģijā un pedagoģijā,” turpina topošā absolvente.

Jekaterina atzīst, ka studēšana Starptautiskajā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolā ir ļoti nopietns darbs. Studentes mācās anatomiju un fizioloģiju, dermatoloģiju, ķīmiju un kosmētiku, fizikālo terapiju/elektroterapiju un, protams, manuālās un aparāttehnoloģijas sejas ādas un ķermeņa kopšanā, teorētisko motivāciju un praktisko izpildījumu. Jau 1. kursā sākas praktiskās nodarbības make-up, manikīrā, pedikīrā, sejas un ķermeņa kosmētiskās kopšanas ievadprocedūras.

„Ja vēlies dzīvot harmonijā ar sevi, ja vēlies dāvāt prieku un labsajūtu citiem, tad kosmētiķes profesija ir tieši tas, kas tev ir vajadzīgs. Ieklausies sevī, neļauj citiem izlemt tavā vietā,” aicina Jekaterina Repiševska.

Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola no 1.jūnija sāk jaunu studentu uzņemšanu, kas norisināsies līdz 15.augustam.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment