Jūrmalā sāks realizēt projektu “No veca jauns!”

Ar Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūras programmas “Jaunatne darbībā” atbalstu februārī biedrība “Uz viļņa” Jūrmalā sāks realizēt projektu “No veca jauns!”.

Projekta mērķis ir videi draudzīga dzīvesveida popularizēšana un izpratnes veidošana ar radošu otrreizēju lietu izmantošanu Jūrmalas jauniešiem, lai samazinātu patērētāju kultūras ietekmi sabiedrībā.

Projekts norisināsies Jūrmalā, tajā tiks iesaistīti Lielupes vidusskolas skolēni un jaunieši no Jūrmalas. Projekta mērķis ir izglītot un sniegt praktisku apmācību, izmantojot inovatīvas metodes, piemēram, teātra etīdes par lietu dzīves ciklu, radošās darbnīcas, kur praktiski varēs dot lietām jaunu mūžu, kā arī projekta laikā rakstot blogu un veidojot fotoizstādes ar paveikto.

Tāpat projekta laikā notiks trīs izglītojoši semināri, kuros varēs piedalīties ne tikai tiešie dalībnieki, bet visi interesenti, tādā veidā veidojot atgriezenisko saiti ar sabiedrību.
Projekta laikā tiks vākta arī makulatūra, ko projekta noslēgumā nodos pieaicinātiem speciālistiem no papīrfabrikas “Līgatne”.

Projekta rezultāts būs īsfilma par otrreizēju lietu izmantošanu, ko izsūtīs Latvijas skolām, lai iepazīstinātu ar šādu videi draudzīgu attieksmi.

Aicinām uz projekta pirmo semināru 25.februārī plkst 18:00 Lielupes vidusskolā, kā arī aicinām Jūrmalas jauniešus pieteikties radošo darbnīcu atlasei.

Pieteikties var telefoniski 26881297, 26444924 vai rakstot – novecajauns@gmail.com.

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment