Ķīpsalā varēs satikt melno eņģeli!

Ir atlicis mazāk nekā mēnesis līdz erotikas festivālam „Erots 2014” Ķīpsalā 21. un 22. februārī, un šogad festivālā uz skatuves kāps vēl kāda viesmāksliniece ar intriģējošu pseidonīmu – Black Angel. Viņas priekšnesumi atklās šī pseidonīma patieso būtību!

Black Angel no solo mākslinieces ir kļuvusi par BDSM* žanra zvaigzni, un viņa savos priekšnesumos realizē gan sieviešu, gan vīriešu populārākās un karstākās seksuālās fantāzijas. Vēlies mazliet paspēlēties? BDSM šovi ir pilni noslēpuma, tumsas un uzbudinoša sāpīguma, tajos dominē erotiska varas apziņa, sasiešana, asas izjūtas un seksuālas lomu spēles.

Black Angel ir augstu novērtēta un pieprasīta pornozvaigzne. Viņa ir piedalījusies vairāk nekā 120 erotiskajos video, kas tapuši sadarbībā ar amerikāņu kompānijām. Visbiežāk Black Angel filmējas kopā ar vairākiem vīriešiem.

No 21. līdz 22. februārim Ķīpsalā tiks baudīta erotika un pausta veselīga attieksme pret seksu. Tā kā erotikas festivālu „Erots 2014” apmeklē dažāda vecuma (sākot no 18 gadiem) un interešu cilvēki, priekšnesumu klāsts ir ļoti daudzveidīgs un mākslinieki ir vieni no labākajiem savā darbības jomā.

Kaislīgi šovi un pikantas aktivitātes, atklātas sarunas par seksu, šarmanti un atraktīvi vakara vadītāji, plaša intīmpreču izstāde, izglītojošs seminārs par orālo seksu un enerģijas pilni mākslinieki club dance un pole dance konkursos. Tas viss festivālā „Erots 2014”! Norises laiks: 21. februārī no 18.00 līdz 3.00 un 22. februārī no 18.00 līdz 4.00.

Biļetes uz „Erots 2014” ir nopērkamas “Biļešu servisa” (www.bilesuserviss.lv) kasēs visā Latvijā par EUR 12, Ķīpsalas hallē darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.30 par EUR 9, kā arī intīmpreču veikalā „Kupidons Plus” (adreses: Aleksandra Čaka ielā 72 un Alfrēda Kalniņa ielā 4). Ieeja no 18 gadu vecuma!

 

 

 

 

* BDSM (bondage discipline dominance submission) – sasiešana un disciplīna, dominance un pakļaušanās (angļu val.)

TAGS: , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment