Ko automobiļa krāsa liecina par raksturu un dzīvesveidu?

Valentīndiena ir viena no romantiskākajām dienām gadā, kad sarkanā krāsa dominē veikalu skatlogos un noformējumos, piepildot pilsētu ar mīlestības noskaņām. Krāsu terapeite Elizabete Ozola (Elita Goldmane) norāda, ka sarkanā krāsa liecina ne tikai par romantiku un kaislību, bet arī uzstājību, gribasspēku un enerģiju.

Kā skaidro krāsu terapeite, sarkano krāsu visbiežāk izvēlas holēriķi-ekstraverti, sabiedriski un asa temperamenta cilvēki. Tādiem cilvēkiem raksturīga uzstājība, gribasspēks, možums un jautrība. Tāpat sarkana krāsa piesaista tos, kuros valda tieksme konkurēt, uzvarēt, tikt ievērotiem pūlī un saņemt vispārēju uzmanību, kā arī dzīvot ar pilnu krūti. Sarkanās krāsas pielūdzēji ir dažādi un pat ļoti polāri pretēji cilvēki, kas ātri iekarst un ātri nomierinās.

Interesanti, ka arī tas, kādu automobiļa krāsu izvēlamies, var liecināt par mūsu raksturu un dzīvesveidu. Sarkanas krāsas automobiļus parasti izvēlas kaislīgi cilvēki, kuriem patīk būt vadītājiem un līderiem, tie bieži ļaujas emocijām un ambīcijām, tāpēc mīl dzīvi un panāk savu vēlmju īstenošanos. “Sarkanus auto mīl sievietes, kuras tiecas panākt savu ar jebkuriem līdzekļiem. Viņas vienmēr saņem kāroto. Sarkanu auto mīļotājām raksturīga tieksme pēc panākumiem, aktivitātes, sacensības un konkurences. Par vīriešiem, kas izvēlas sarkanus auto, var sacīt, ka tie ir līderi, avantūristi, pēc dabas iniciatori, kas mērķtiecīgi virzās pie labākā,” stāsta krāsu terapeite Elizabete Ozola.

Krāsas izvēle norāda uz cilvēka temperamentu, tādēļ automašīnas krāsa var raksturot savu īpašnieku un tā braukšanas ieradumus pat pirms ir iespēja ar to iepazīties personīgi. T/c „Mols” kā autobraucējiem draudzīgs tirdzniecības centrs sadarbībā ar krāsu terapeiti Elizabeti Ozolu ir sagatavojis padomus, kā, iegādājoties automašīnu – vienu no nozīmīgākajiem dzīves pirkumiem, izvēlēties ne tikai sev patīkamāko, bet arī savam raksturam atbilstošāko auto krāsu.

„Sarkanā krāsa, jo īpaši februāra mēnesī, tuvojoties Valentīndienai, cilvēkiem vairāk asociējas ar mīlestību un romantiskām jūtām. Tomēr tikai daži zina, ka sarkanā krāsa pasaka daudz vairāk un tās izvēle gan apģērbā un aksesuāros, gan automašīnā spēj liecināt par īpašnieka rakstura iezīmēm. Tā kā t/c „Mols” apmeklētāji pārsvarā ir autobraucēji, analizējot gan sarkanās, gan citu krāsu nozīmi, esam izveidojuši lietderīgus padomus katram, kurš plāno iegādāties jaunu automašīnu, vai arī vēlas uzzināt, ko par viņu liecina esošās automašīnas krāsa,” stāsta t/c „Mols” menedžere Lelde Gangnuse – Bērziņa.

8 PADOMI, KĀ, VADOTIES PĒC KRĀSAS, IZVĒLĒTIES SAVAM RAKSTURAM ATBILSTOŠU AUTO

Baltas, gaišas krāsas toņi
Gaišas automašīnas ieteicams iegādāties cilvēkiem, kuri mīl stabilitāti un drošību, tiem, kuriem patīk precīzi ievērot likumus, kā arī atvērtām personībām, kas mīl taisnīgumu un ir puritāniskas dabas.

Dzeltenie toņi
Dzelteni toņi piemēroti cilvēkiem, kuri ir brīvi, izteikti intelektuāli, komunikabli un jautri. Dzeltena automašīna liecina par radošumu, zinātkāri un spēju pielāgoties apstākļiem.

Oranžie toņi
Oranža automašīna liecina par sirsnīgu, līdzjūtīgu, labsirdīgu un dzīvespriecīgu personību. To parasti izvēlas enerģiski, atklāti, dāsni, pacietīgi un neatlaidīgi cilvēki.

Sarkanie toņi
Sarkanas krāsas automašīna ieteicama holēriska rakstura cilvēkiem, līderiem, kuri vēlas tikt ievēroti vienmēr un visur. Šī krāsa liecina par cilvēkiem, kas vēlas būt pirmie un labākie, kuriem patīk ātrums un aktivitāte visās dzīvēs jomās.

Sudrabainie toņi
Sudraba toņi vēlami cilvēkiem, kuriem raksturīgs dzīvesprieks un optimisms, kuri jūtas apmierināti ar dzīvi un nākotnē raugās ar optimismu.

Pelēkie toņi
Pelēkas krāsas automašīna liecina par cītīgiem, nopietniem, arī izteikti loģiski domājošiem cilvēkiem, kuriem raksturīgs pedantiskums un vēlme pēc kārtības gan sadzīvē, gan domās.

Zilie toņi
Zilas krāsas automašīna ieteicama cilvēkiem, kuriem svarīgs pilnīgs miers, patiesība, uzticēšanās, mīlestība. Zilo krāsu izvēlas tie, kas vēlas, lai viņu dzīve tiktu vadīta pēc stingriem noteikumiem un sistēmas, bet attiecības ar cilvēkiem balstītos uz uzticēšanos.

Melnie (tumšie) toņi
Izteikti tumšu un pat melnu toņu automašīnas piemērotas cilvēkiem, kuri vienmēr gatavi cīnīties. Tiem ir tendence būt ekstremāliem un visaptverošiem, raksturīga bieža dumpošanās, tomēr tumšo krāsu cienītāji, neatkarīgi no dzīves mērķa, nekad neapstājas un vienmēr virzās uz priekšu.

TAGS: , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment