Kosmetologi izvēlas arvien jaunas ādas kopšanas tehnoloģijas

Kā viena no šī brīža aktualitātēm un inovācijām skaistumkopšanas pasaulē ir mikrodermabrāzija jeb neķirurģiska un neagresīva metodika, kas piedāvā regulējamu un drošu ādas slīpēšanu. Sekojot jaunumiem, arī kosmetologi savās procedūrās izmanto šādas iekārtas, tādējādi piedāvājot klientiem profesionālu un kvalitatīvu pakalpojumu.

Mikrodermabrāzija ir kļuvusi par lielisku alternatīvu lāzera slīpēšanai un ķīmiskajam pīlingam, jo tai praktiski nav kontrindikāciju un nevēlamu blakusparādību. Tā ir ātra un nesāpīga metode, kas neprasa nekādu iepriekšēju ārstēšanu vai vietējo anestēziju, tādēļ pacienti ir apmierināti un novērtē tās rezultātus jau uzreiz pēc procedūras.

Mikroabrāzija tiek izmantota, ja ir blāva sejas krāsa, aizsērējušas poras, sabiezināti epidermas augšējie slāņi, pigmenta plankumi, ar novecošanos saistītas izmaiņas ādā, akne un pēc-aknes (ieskaitot pinņu atstātās rētas), to izmanto arī striju samazināšanai un likvidēšanai.

Šīs metodes pamatā ir ādas atjaunošanas process, jo ādas slīpēšana veicina ādas šūnu atjaunošanos. Dimantu mikrodermabrāzija (MDA) ir atmirušo ādas šūnu noņemšana ar dimanta uzgaļiem, kuras procedūras gaitā uzreiz iesūc vakuumsistēma. Pateicoties uzgaļu daudzveidībai, šī hipoalergēnā procedūra ar dimantiem var tikt pielietota dažādiem ādas rajoniem – sejai, ieskaitot arī acu zonu, dekoltē un ķermenim. Panāktais efekts pēc dermabrāzijas procedūras ir tik acīmredzams, ka klients ādas kvalitātes uzlabojumus pamanīs jau pēc pirmās procedūras. Lai sasniegtu rezultātu, kurš saglabasies ilgstoši, ir vēlāms iziet 6-procedūru kursu ar 2 nedēļu intervālu.

Rezultātā klienti iegūst izlīdzinātu ādas reljefu, gludu ādas virsmu, viendabīgu ādas krāsu, mazāku krunciņu dziļumu, lielāku ādas elastību, sašaurinātas poras un pamanāmu liftinga efektu.

Lai klientiem sniegtu profesionālu un kvalitatīvu pakalpojumu, kosmetologi iecienījuši iegādāties uzņēmuma „Panacea Pro” vācu kompānijas CNC izstrādāto Dimantu mikrodermabrāzijas iekārtu, tādējādi, kļūstot par profesionāli un pieprasītu speciālistu savā jomā.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment