Kūkas un tortes – vienas no poplulārākajām dāvanām Mīlestības svētkos

Kā vēsta “Dona” ilggadējā pārdošanas pieredze – viena no populārākajām dāvanām otrai pusītei Valentīna dienā ir kūkas un tortes ar formu un dizainu daudzveidību.

Tuvojošie svētki jeb Mīlestības diena vairs nav aiz kalniem. Tā ir diena, kad mīlestība gaisā virmo spēcīgāk, nekā ikdienā un tā tiek apliecināta, dāvinot dažādus mīļus nieciņus un iepriecinot mīļoto.

Lai gan līdz svētkiem vēl ir divas nedēļas, cilvēki jau laicīgi domā par iepiecinošām un gardām dāvanām. “Dona” produktu klāstā ir dažādas kūkas un tortes, kuras ne tikai izcili garšo, bet, kuras spēs iepriecināt mīļoto svētkos. Gardās aveņu un zemeņu kūkas, kuras ir ne tikai mīlestības krāsā, gan pārsteigs, gan arī mīļotā sirdī liks ienākt vasaras siltumam un maigumam. Kā arī dažādas tortes ar biezpiena, šokolādes, augļu un kafijas garšu liks mīlestībai virmot.

“Svētā Valentīna dienā, kā ierasts, uz svētku galda ir torte, šampanietis un citi gardumi. No mūsu produkcijas sievietes pārsvarā izvēlas tumšās tortes – šokolādes, kafijas, riekstu, tomēr vīrieši savas sievietes mēdz pārsteigt ar košām augļu, biezpiena un medus tortēm. Mīlestības diena un pāris dienas pirms tam, mums ir ļoti darbīgs laiks, jo klientu netrūkst un visi vienmēr ir tik pozitīvi. Tomēr iesakām visu neatstāt uz pēdējo dienu un izdarīt pasūtījumus jau laikus,” norāda SIA “Dona” valdes priekšsēdētājs Kārlis Zemešs.

Kā vēsta tautas paruna “mīlestība iet caur vēderu”, tāpēc šajā dienā it sevišķi savus mīļotos jālutina ar gardām, mīlestības pilnām tortēm un vārdiem.

TAGS: , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment