L’OFFICIEL Latvija marta numurs

Viena no L’OFFICIEL Latvija marta numura varonēm – neticami talantīgā Latvijas multimediju māksliniece Katrīna Neiburga, kuras darbi ir labi zināmi ne tikai Latvijā, bet arī ārzemes. Viņa ir izcilā pianista Vestarda Šimkusa solokoncerta videorindas autore, kā arī operas «Jevgeņijs Oņegins» un «Dauka» māksliniece-inscenētāja. Tomēr šie notikumi nobāl salīdzinājumā ar citu jaunumu Katrīnes dzīvē – jau martā Katrīnas ģimeni papildinās otrais bērniņš. Tomēr tas netraucēs viņas turpmākajam radošajam procesam, jo jau jūlijā Katrīnu gaida Maskavā. Jaunajā L’OFFICIEL Latvija numurā Katrīna stāsta par profesijas izvēli ietekmējušiem aspektiem, par savu pirmo atzīto darbu „Tējassēne” un par to, kāpēc pēdējā laikā viņai ir īpaši daudz muzikālu projektu. «Pirms ķeros pie šādiem projektiem, vispirms iedziļinos materiālā – šo mūziku klausos pat pie auto stūres. Tiklīdz esmu ar to sadzīvojusi, tā prātā nāk visādas idejas… kaudzēm ideju”. Pilnu materiālu meklējiet L’OFFICIEL Latvija marta numura lappusēs.

Tāpat par L’OFFICIEL Latvija marta numura varoni ir kļuvusi Latvijas vieglatlēte Ineta Radeviča un viena no 90. gadu supermodelēm – Eva Hercigova. Šīs abas burvīgās sievietes savā profesijā ir sasniegušas augstas virsotnes un ir kļuvušas par piemēru katrai no mums. Ineta un Eva žurnāla lasītājiem atklāj savs skaistuma receptes. Viena no tām ir sekojoša: „Jaunības noslēpums – tā ir ķermeņa lokanība un psihes elastība. Nebaidieties mainīt savu stilu, vienmēr esiet atvērti jauniem viedokļiem un idejām.” Visas skaistumkopšanas receptes Jūs varēsiet uzzināt jaunajā L’OFFICIEL Latvija numurā!

Vēl L’OFFICIEL Latvija marta numurā Jūs atradīsiet materiālu par „roka hameleonu” – britu mūziķi un aktieri Deividu Boviju. Viņš patiesi ir mākslas provokators, kas ir mainījis savu tēlu neskaitāmas reizes, bet viņa jaunais singls «We Are We Now?» ir kļuvis par šī gada jaunumu numur viens. Savukārt, pēc viņa ilgi gaidītā albuma «The Next Day» iznākšanas Londonā, Viktorija un Alberta muzejā tiks atklāta viņa izstāde. Tāpat marta numurs iepriecinās Jūs ar veselu sadaļu, kas veltīta apavu modei un pavasara/vasaras tendencēm. Vēl Jūs atradīsiet materiālu par izcilāko pasaules dizaineru mājdzīvniekiem un foto sesiju īpašam L’OFFICIEL Latvija projektam, kurā mūsu varoņi fotografējās kopā ar saviem četrkājainajiem mīluļiem.

 

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment