Labdarības akcijā ziedots vairāk kā 2300 briļļu

Optikas salonu Metropole un Latvijas Sarkanā Krusta rīkotajā labdarības akcijā, kurā aicinājām ikvienu nest un dāvāt brilles, kas pašiem vairs nenoder un nav nepieciešamas, iedzīvotāji ir ziedojuši vērienīgu skaitu briļļu! Ar Latvijas Sarkanā Krusta palīdzību akcijā ziedotās brilles tiks nogādātas iepriekš apzinātajiem iedzīvotājiem, kuru iespējas iegādāties jaunas redzi koriģējošas brilles ierobežo naudas trūkums.

Visaktīvāk brilles ziedoja kurzemnieki, kopumā uz Optikas salonu Metropole Liepājā atnesot vairāk kā 1800 brilles. Labdarības akciju atbalstīja arī liepājnieks-mūziķis Ivo Fomins, ziedojot brilles, kas pašam vairs nenoder.

Lai gan brilles nav tik pat ierasta lieta kā apģērbs un citi sadzīvē nepieciešami priekšmeti, ko ierasti aicina ziedot, iedzīvotāju ziedotās brilles šobrīd tiek labotas un pielāgotas to lietotāju vajadzībām, un cilvēki, kuriem brilles tiks nogādātas, saņems tās labā kārtībā. Arī turpmāk ikviens ir aicināts nest un atstāt brilles, kas pašiem vairs nav nepieciešamas, ikvienā Optikas salonā Metropole visā Latvijā.

Ieva Rikena, Optikas salona Metropole vadošā optometriste Ogrē: “Kopīgiem spēkiem esam paveikuši vērā ņemamu darbu, palīdzot iegūt labāku redzi iedzīvotājiem, kuriem šobrīd klājas visgrūtāk, jo ierobežotā rocība neļauj atlicināt naudu jaunu briļļu iegādei. Der atcerēties, ka atbalstam un palīdzībai ne vienmēr jāpiešķir naudas izteiksme, tāpēc aicinu arī turpmāk nest brilles, kas pašiem vairs nav nepieciešamas, tomēr kādam citam var ļoti noderēt! Vēlos teikt īpašu paldies katram akcijas dalībniekam, kurš atbalstīja ziedojot!”

TAGS: , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment