Lai mazinātu saules negatīvo ietekmi, kosmetologi iesaka rūpēties par ādu jau laicīgi

Saules stari, nenoliedzami, ir nepieciešami cilvēka veselīgai pastāvēšanai ik dienu. Tie veicina vitamīnu D, E, askorbīnskābes, tauku, olbaltumvielu un mikroelementu uzņemšanu un to tālāku pārstrādi, kā arī saules staru iedarbībā organismā paaugstinās tā saukto “laimes hormonu” izstrāde, taču gadiem ejot, ādas stāvoklis mainās, tāpat kā mūsu vecums, tā zaudē savu tvirtumu, sāk parādīties pirmās novecošanās pazīmes. Lai izvairītos no priekšlaicīgas ādas novecošanās, kosmetologi iesaka par ādas skaistumu parūpēties jau savlaicīgi.

Galvenokārt, ādas novecošanās process tiek dalīts divās kategorijās – iekšējā un ārējā novecošanās. Iekšējo novecošanos veido ar vecumu saistītās izmaiņas, kuras nevaram kontrolēt, piemēram, ģenētiskie faktori. Savukārt, ārējā novecošanās ietver faktorus, ko faktiski varam kontrolēt, piemēram, saules iedarbība.

Lai uzturēšanās saulē nesagādātu raizes, kosmetologi iesaka aizsargāt sevi un izvairīties no uzturēšanās saulē, kad tā ir visintensīvākā, lietot saules aizsargkrēmus, izvairīties no pārāk biežas solāriju apmeklēšanas, karstā laikā dzert daudz ūdens, kā arī ādas veselību uzlabot ar dažādu kosmetoloģisko procedūru palīdzību, kas ne tikai ļauj novērst dažādus, jau radušos, ādas defektus, bet arī izvairīties no tiem nākotnē.

„Āda ir cilvēka veselības un dzīvesveida spogulis. Sievietēm rūpes par savas ādas stāvokli, nenoliedzami, ir bijis būtisks faktors visos laikos, taču šobrīd, kad ādas kopšanas nozarē parādās arvien jaunas tehnoloģijas, sievietes izrāda pastiprinātu interesi par efektīvu skaistuma saglabāšanu. Kā vienu no šī brīža inovatīvākajām un efektīvākajām metodēm ādas kopšanā var minēt Dimantu vakuuma mikrodermabrāziju jeb Dimantu pīlinga metodi. Tās pamatā ir ādas atjaunošanas process, atjaunojot šūnas. Atmirušo šūnu materiāls tiek noņemts ar dimanta uzgaļiem, kuru procedūras gaitā uzreiz iesūc vakuumsistēma. Šo procedūru atzinīgi novērtē citviet pasaulē un šobrīd arī Latvijas iedzīvotājas dod priekšroku šai procedūrai, atzīstot to par efektīvu un noderīgu skaistuma uzturēšanā. Ir vasara – īstais laiks, lai rūpētos par savu skaistumu!” atzīst “Panacea pro” vadošā speciāliste, klīnikas vadītāja Ludmila Stavro-Freiberga.

 

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment