Latviešu sievietēm pašām savs „The Secret”

Tā nav kārtējā grāmata, kas stāstīs par to ko mēs varam vai nevaram, tā nav grāmata, kas jūsmīgi mācīs kā tikt pie bagātības. Tā ir grāmata, kas atvērs acis un ļaus paskatīties uz savu dzīvi no malas, caur reāliem piemēriem, lai pieņemtu pareizo lēmumu – savu lēmumu!

Tikko izdotā Ingunas Rogas-Saulītes spēcīgi motivējošā grāmata „Sievietes spēks un dvēsele” radījusi necerētu sieviešu atsaucību un interesi. Grāmata, kas vēl pirms izdošanas, nonākot pareizās rokās, pareizā laikā, glāba sievietes dzīvību. Grāmata, kas vēl pirms izdošanas iedrošinājusi daudzas sievietes mainīt savu dzīvi līdz nepazīšanai!

Grāmatas literārā redaktore, rakstniece un dramaturģe, Ilze Indrāne ir pārliecināta par grāmatas veiksmi. “Sievietes spēks un dvēsele” ir šodienas Latvijas sabiedrībai un nākotnes izdzīvošanai ļoti nepieciešams pārdomu un atziņu teksts ar jaunas sievietes apņēmību un dzīves pieredzi (konkrētos piemēros) iekļauties ģimeņu problēmu, nestabilitātes un demogrāfiskās situācijas risināšanā.”

Inguna Roga-Saulīte, vairākus gadus strādājot ar cilvēkiem, nonākusi pie secinājuma: par noklusēto un puspateikto beidzot jāraksta atklāti!

TAGS: , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment