LATVIJAS DJ TOP 2010 vairs nav aiz kalniem

Ar šo www.djtop.lv paziņo, ka sākas aktīva gatavošanās nozīmīgākajam dīdžeju notikumam Latvijā – LATVIJAS DJ TOP 2010, kas sadarbībā ar nightlife.lv norisināsies jau ceturto gadu pēc kārtas. LATVIJAS DJ TOP ir ikgadējs mēnesi garš balsojums, kurā elektroniskās mūzikas klausītāji var nobalsot par savu iecienītāko mākslinieku un palīdzēt tam iegūt Latvijas
populārākā dīdžeja statusu.

Pirmo reizi aptauja par Latvijas labākajiem dīdžejiem tika organizēta 2006.gadā. Ar katru gadu šī aptauja piesaista arvien vairāk elektroniskās mūzikas cienītāju un klubu apmeklētāju uzmanību. 2009.gadā piedalījās 500 mākslinieku, bet šogad balsotāji varēs balsot par vairāk kā 1300 dīdžejiem, kas ir izveidojuši savus profilus mājas lapā www.djtop.lv.

LATVIJAS DJ TOP 2009 labākā dīdžeja titulu un lidojumu AirBaltic uz jebkuru galamērķi grandiozā noslēguma pasākumā klubā ESSENTIAL ieguva Andre Crash, otrajā vietā atstājot [Ex] da Bass un 3.vietā – Kaspar Kondrat.

www.djtop.lv ir Latvijā populārākā dīdžeju mājas lapa, kurā līdzīgi kā draugiem.lv vai facebook.com, dīdžejiem ir iespēja izveidot savu profilu. To apmeklējot, klausītāji var noklausīties jaunākās kompozīcijās, uzzināt tuvākos pasākumus, kā arī nobalsot par savu iecienītāko dīdžeju. Lai palīdzētu balsotājiem izdarīt izvēli, portālā izveidota jauna dīdžeju reitinga sistēma, kas atspoguļo aktivitāti visa gada garumā.

Aptaujas organizatori prognozē vēl vairāk aktivitāšu, kas sevī ietvertu vairākus starppasākumus dažādos klubos, kā arī iespaidīgu noslēguma pasākumu.

Organizatori aicina klausītājus balsot godīgi un atbilstoši jaunajiem balsošanas noteikumiem, kuri tiks publicēti drīzumā. „Būs daudz jauninājumu, tai skaitā arī izmaiņas balsošanā un balsošanas noteikumos, kas to padarīs pieejamāku un lētāku balsotājiem un tiks stingrāk sekots balsojuma norisei”, par izmaiņām šā gada LATVIJAS DJ TOP norisē stāsta organizatori – Jānis Rudmanis un Sabīne Sipunova.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment