Latvijas iedzīvotājus aicina kopā iedziedāt himnu labdarības akcijai “Dāvā bērniem prieku”

Visi Latvijas iedzīvotāji, kuri ir „Maxima” klienti un kuriem ir „Paldies” karte, tiek aicināti vienoties sirds darbam – kopīgi iedziedāt himnu labdarības akcijai „Dāvā bērniem prieku”, kuru jau trešo gadu organizē kompānija „Procter&Gamble” sadarbībā ar fondu „Ziedot.lv”. Dziesmas tekstu un mūziku speciāli šai akcijai ir sarakstījis latviešu dziesminieks Jānis Holšteins, savukārt galvenā himnas soliste būs Aija Andrejeva. Visi ienākumi no himnas atskaņošanas nonāks „Ziedot.lv”, lai palīdzētu bērnu rehabilitācijā.

Piedalīties labdarības himnas tapšanā būs iespēja līdz pat 15.decembrim. Lai veiktu balss ierakstu mobilajā ierakstu studijā, interesentiem jādodas uz veikalu „Maxima” un ar „Paldies” kartes palīdzību jāatver ierakstu studijas durvis – tajā skanēs akcijas „Dāvā bērniem prieku” patroneses Aijas Andrejevas iedziedātā labdarības himna. Sekojot līdzi norādēm uz ekrāna, akcijas dalībniekiem jādzied līdzi atskaņotajam ierakstam. Akcijas noslēgumā visas ierakstītās balsis tiks savienotas kopējā himnā, radot visu dalībnieku virtuālu kori.

„Es uzskatu, ka ikvienam ir jāpiedalās šādos projektos, jo cilvēki ir radīti, lai viens otram palīdzētu. Dziesma ir visa mana dzīve, tādēļ ar tās palīdzību es vēlos pievērst līdzcilvēku uzmanību un aicināt visus dziedot palīdzēt bērniem, kuriem tas ir ļoti nepieciešams. Jānis Holšteins ir paveicis lielisku darbu un sarakstījis aizkustinošu un mīlestības pilnu dziesmu – kā radītu šim projektam! Ikviens, kurš ar savu balsi piedalīsies šajā labdarības projektā, ieliks daļu no savas sirds īpašajā labdarības himnā,” stāsta Aija Andrejeva.

Ierakstu studija darbosies „Maxima” veikalos vairākās Latvijas pilsētās:
Rīgā, A.Deglava ielā 67: līdz 25.novembrim,
Jelgavā, Driksas ielā 4: no 27. līdz 30.novembrim un 1., 2.decembrī,
Liepājā, Klaipēdas ielā 62: no 4. līdz 9. decembrim,
Daugavpilī, Cietokšņa ielā 60: no 11. līdz 15.decembrim.

Iedzīvotāji tiek aicināti apmeklēt ierakstu studiju darba dienās, izņemot pirmdienas, no pulksten 16:00 līdz 21:00, savukārt brīvdienās – 12:00 – 21:00.

„Mēs dzīvojam cilvēku pilnā pasaulē, kur katrs ir ar savu prieku, rūpēm un raizēm. Lielākā māksla ir ne tikai sadzīvot, bet pieņemt līdzcilvēkus. Tas nozīmē – palīdzēt. Ieraudzīt tos, kam ir grūti. Ir skumji. Ir bail. Palīdzība nozīmē beigt meklēt vainīgos, bet uzņemties atbildību pašam par sevi un pasauli kopumā. Attaisnoties ir vienkārši, ja kaut ko nevaram sasniegt vai izdarīt. Palīdzēt nozīmē darīt. Ir jāsāk rīkoties. Ir jāsāk palīdzēt. Tikai darbība aizved pie mērķa. Tikai darbībā ir ceļš, attīstība un nākotne. Nākotne ir mūsu bērni,” himnas ideju skaidro „Procter&Gamble” klientu mārketinga vadītāja Gundega Laugale.

„Ir sāpīgi apzināties, ka daudziem vecākiem nav dota iespēja redzēt savu bērnu staigājot, rāpojot, smaidot, dzirdēt viņu runājam. Diemžēl ne vienmēr tuviniekiem ir iespējas finansiāli palīdzēt bērnam ar īpašām vajadzībām, jo ir nepieciešami visai ievērojami finanšu līdzekļi. Ja kādu labu lietu dara kopā, tad rezultātu var sasniegt ātrāk un efektīvāk, tādēļ vēlos aicināt visus „Maxima” klientus iesaistīties šajā labdarības projektā,” saka „Maxima Latvija” preses sekretārs Ivars Andiņš.

Akcijas „Dāvā bērniem prieku” mērķis ir atbalstīt portāla „Ziedot.lv” labdarības programmu „Mazajām sirsniņām”. Šajā programmā „Ziedot.lv” palīdz bērniem ar īpašām vajadzībām, nodrošinot ārstniecību un rehabilitāciju, kura neietilpst valsts apmaksātajos pakalpojumos. Par otrās akcijas ietvaros saziedotajiem 25 238 latiem nepieciešamos rehabilitācijas kursus saņēma trīspadsmit bērni. Kopumā akcijas ietvaros ir palīdzēts jau 21 bērnam.

TAGS: , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment