Latvijas neraudātāja 2012

Turpinot pirms trim gadiem aizsākto tradīciju, lielveikalu tīkls „Maxima” līdz šī gada 24. septembrim ikvienu, kurš, nebirdinot asaras, spēj mizot un kapāt sīpolus, aicina pieteikties izturības pārbaudei „Latvijas neraudātājs 2012”. Sacensību atlase un lielais fināls norisināsies ceturtdien, 27. septembrī plkst. 12.00 „Maxima XXX” lielveikalā Rīgā, K. Ulmaņa gatvē 88a.

”Latvijas neraudātāja” sacensību tradīciju aizsākām 2009. gadā, kad Latviju bija pārņēmusi ekonomiskā krīze, lai pierādītu, ka Latvijas iedzīvotāji spēj būt stipri un izturīgi pret asaru liešanu arī grūtos laikos. Šī gada sacensībās aicināsim drosminiekus pierādīt, ka krīzes gados gūtais rūdījums ir saglabājies un asaras lejam vēl mazāk,” par sīpolu mizošanas un kapāšanas sacensībām stāsta „Maxima Latvija” preses sekretārs Ivars Andiņš. „Par sīpoliem ir zināms, ka tie spēj uzlabot imūnsistēmu, ārstē iesnas un citas infekcijas, tāpēc sacensību laikā uzzināsim arī savā ziņā izturīgāko Latvijas iedzīvotāju, kas sīpolus gatavojis un uzturā lietojis pietiekami bieži, lai būtu vesels un šoruden norūdījies pret visu – arī pret raudāšanu.”

Arī šogad līdzīgi kā iepriekšējos gados drosminiekiem no visas Latvijas konkursa atlases kārtā būs 20 minūtes jāmizo un jākapā sīpoli, nenobirdinot ne asaras. Tie dalībnieki, kas šo pārbaudījumu būs izturējuši vislabāk, startēs lielajā finālā, kura laikā tiks noskaidrots, kurš no dalībniekiem spēj visātrāk nomizot un rūpīgi sakapāt trīs sīpolus.

Trīs veiksmīgākie konkursa finālisti par izturību un rūdījumu saņems veselību veicinošas balvas no lielveikalu tīkla „Maxima”. „Latvijas neraudātāja 2012” titula ieguvējs tiks apbalvots ar dāvanu karti un bagātīgu veselīgu produktu grozu, savukārt otrās un trešās vietas ieguvēji saņems veicināšanas balvas.

Lai pieteiktos konkursam, lūdzam sūtīt pieteikumu ar savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru uz e-pasta adresi liene.upite@prae.lv ar norādi „Latvijas neraudātājs 2012” līdz 24. septembrim. Pieteikties arī iespējams, zvanot pa tālruņa numuru 20283764.

TAGS: , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment