Latvijas tirgū ievieš ar 3D etiķetēm marķētu produkciju

Oficiālais “Grazette of Sweden” matu kopšanas kosmētikas izplatītājs Latvijā SIA “Carlen Hair Collection” arī Latvijas tirgū piedāvās iegādāties produkciju ar pilnīgi jaunas tehnoloģijas trīs dimensiju optiskajām etiķetēm.

“Gazette of Sweden” ir pirmais uzņēmums pasaulē, kas  savas produkcijas noformēšanā sāk izmantot šādas trīsdimensionālas optiskās etiķetes, tādējādi aizsākot jaunu ēru produktu marķēšanā. Ja līdz šim produkcija tik marķēta plakanā (divu dimensiju) formāta, tad tagad patērētajiem iespējams iepazīties ar produkciju, novērtējot informāciju, kas optiski aplūkojama uz iepakojuma. Paredzams, ka šāda veida iepakojumi drīz vien izpelnīsies plašu uzņēmumu atsaucību, jo tas paredz plašākas komunikācijas iespējas.

SIA “Carlen Hair Collection” jauno tehnoloģiju marķējumu ar dizaina maiņu piedāvās profesionālajai matu kopšanas līnijai “XL”, kas jau izpelnījusies plašu patērētāju atzinību.

“Esam gandarīti par iespēju būt vieniem no pirmajiem, kas Latvijas tirgū ienes jaunas tehnoloģijas. Matu kopšanas sērija “XL” ir zviedru produkts, kas Latvijā pazīstams jau 17 gadus, tādēļ tie ir produkti, kuri pirmie piedzīvojuši pārmaiņas. Vēlamies sniegt klientiem maksimāli pievilcīgu produktu, tādējādi ari novērtējot viņu izrādīto interesi līdz šim,” norāda SIA “Carlen Hair Collection” īpašnieks Gunnars Karlens.

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment