Ļaujies Ziemassvētku priekam, apmeklējot jauno Rīgas cirka izrādi “Trīs burvju ūdens lāses”

Straujiem soļiem tuvojoties Ziemassvētkiem, kas ir gada sirsnīgākie un ģimeniskākie svētki, ar jaunu izrādi apmeklētājus priecē arī Rīgas cirks, kas sniedz iespēju ikvienam, lielam un mazam, piedzīvot īstu svētku brīnumu. No 18. decembra līdz 10. janvārim Rīgas cirkā Ziemassvētku pasaku ar cirka brīnumiem piedāvā izdzīvot svētku programma “Trīs burvju ūdens lāses”, kuru jau atzinīgi paspējuši novērtēt tās pirmie apmeklētāji.

Kā norāda Rīgas cirka direktore Lolita Lipinska, izrāde ir lieliski piemērota visai ģimenei – tajā uz vienas skatuves satiekas akrobāti, atlēti, gaisa vingrotāji, virves staigātāji, burvju mākslinieki – kopā ar saviem draugiem suņiem, lāčiem, pērtiķīšiem, baložiem un kaķiem, viņi mēģinās palīdzēt Mazajai Fejai piedzīvot īstu Ziemassvētku brīnumu. “Ziemassvētki ir laiks, kad vissvarīgākais ir kopā būšana ar saviem tuviniekiem un mīļajiem. Kopīgs cirka izrādes apmeklējums var kalpot kā lieliska dāvana savai ģimenei, it īpaši bērniem, tā ir iespēja pateikties saviem tuviniekiem par atbalstu, rūpēm un veltīto laiku. Jaunā izrāde “Trīs burvju ūdens lāses” ir aizraujoša pasaka, kura priecē apmeklētājus ar vērienīgiem gaismas specefektiem, ūdens un strūklaku šovu. Ja vēl neesat sajutuši Ziemassvētku noskaņu, tad izrādes apmeklējums būs īstais veids, kā parūpēties, ka svētku sajūtas ienāk ikviena sirdī,” norāda L.Lipinska.

“Mazākie cirka apmeklētāji it īpaši priecājas par iespēju satikt Ziemassvētku vecīti, kas visos laikos bijis neatņemams svētku vēstnesis. Ziemassvētku vecīša parādīšanās vienmēr ir bērnu gaidītākais notikums, jo tad tik tiešām apjaušam, ka svētki ir klāt! Neiztrūkstošas sastāvdaļas, protams, ir arī svētku mirdzošā eglīte un dāvanas. Parūpējoties par to, ka bērniem tiek dāvāts maksimāls svētku prieks, ikvienam iegādājoties biļeti cirka apmeklējumam, ir iespējams iegādāties arī konfekšu dāvanas kuponu par EUR 4 vai 6, tādējādi sagādājot papildus prieku saviem mazajiem. Gardās dāvanas īpaša svētku iesaiņojumā piešķirs īstenu svētku sajūtu,” turpina L.Lipniska.

Krāšņi priekšnesumi, aizraujoši mākslinieku un dzīvnieku šovi, uguns un gaismu spēles, ziepju burbuļi un ūdens rotaļas – par maģisku svētku noskaņu ar Ziemassvētku vecīša piedalīšanos parūpēsies izrāde “Trīs burvju ūdens lāses”. Nepalaidiet garām iespēju izdzīvot īstu Ziemassvētku pasaku kopā ar ģimeni!

TAGS: ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment