Lieldienas Centrāltirgū

28.martā, sagaidot Lieldienas, Centrāltirgū norisināsies skanīgi un radoši ģimenes svētki. No plkst. 11.00 Nēģu ielas laukumā Centrāltirgus apmeklētājus ar īpašu svētku koncertu priecēs jaunie mākslinieki: konkursa „Balss pavēlnieks” uzvarētāja un soliste Roberta Kumsāre un dziedātāja Roberta Džesika Larka, kā arī bērnu vokālās grupas „Momo” un „POPPY”.  Ar muzikālu sveicienu koncertā piedalīsies arī O’kartes Akadēmijas zvaigzne Kašers.

RPAS „Rīgas Centrāltirgus” valdes priekšsēdētājs Anatolijs Abramovs aicina visus uz Lieldienu sagaidīšanas pasākumu Centrāltirgū: „Šogad pavasaris nāk gausi, taču tieši tirgū to gaidām visvairāk kopā ar jauno ražu. Pie mums jau nopērkami gurķi, tomāti un zaļumi no jaunās ražas. Patiesi ceru, ka mūsu pircēji pēdējā gada laikā pamanījuši un atzinīgi novērtējuši iespēju kopīgi sagaidīt svētkus. Turpinām šo tradīciju arī pavasara saulgriežos un aicinām iepirkšanos ceturtdien apvienot ar radošām aktivitātēm ģimenes lokā un pozitīvu emociju lādiņu.”

Īpašus svētku pārsteigumus un prieku kā maziem, tā lieliem apmeklētājiem sagādās Lieldienu Zaķis, aicinot piedalīties radošajās darbnīcās: „Ietērp Lieldienu Zaķi”, „Raibā ola” un „Lieldienu pārvērtības”, kurās ikvienam būs iespēja izrotāt savu Lieldienu zaķīti, krāsot olu un piedzīvot īstas brīnumainās pārvērtības seju apgleznošanas darbnīcā. Pasākuma laikā Centrāltirgus mazākie apmeklētāji varēs izmēģināt roku arī olu ripināšanas sacensībās un lielo Centrāltirgus olu krāsošanā, kas rotās Centrāltirgus Nēģu laukumu Lieldienu laikā.

Par svētku noskaņu un apmeklētāju labsajūtu rūpēsies atraktīvā pasākuma vadītāja Jogita Pūpola, stāstot par Lieldienu tradīcijām, ticējumiem un iesaistot apmeklētājus viktorīnās un konkursos.

Rīgas Domes Labklājības departamenta teltī varēs uzklausīt eksperta padomus graudu un augu sēklu diedzēšanā un vērot paraugdemonstrējumus. Centrāltirgus pircēji tiks aicināti piedalīties degustācijā un nogaršot diedzētus graudus un augu sēklas, kā arī pārbaudīt savas zināšanas un saņemt balvas.

Amatnieku un mājražotāju Lieldienu tirdziņā Centrāltirgū 28. – 30. martā un Vidzemes tirgū 28. un 29. martā piedalīsies labākie sava aroda meistari no visas Latvijas, pārstāvot Latvijas etnogrāfiskos novadus un apliecinot dažnedažādus amatniecības veidus. Tirdziņā būs iespējams iegādāties gan gardāko  sieru un gardāko maizi, gan vismeistarīgāk kūpinātās desas un žāvētās zivis svētku galdam. Toties amatnieku piedāvājumā plašā klāsta būs izstrādājumi no koka un māla, dzijas un citiem materiāliem.

TAGS: , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment