Marta Bērzkalne atklāj – kāpēc būt mātei ir brīnišķīgi

Viena no L’OFFICIEL Latvija februāra numura varonēm ir Latvijas slavenā modele Marta Bērzkalna un viņas meita Martina. ASV dzīvojošā Latvijas top modele, kura ir strādājusi ar pasaulē pazīstamiem modes namiem un ir filmējusies pie tādiem fotogrāfiem kā Stīvens Meizels, Patriks Demaršeljē un citi, pusotru gadu atpakaļ kļuva par māti. Grūtniecība noritēja viegli, un viņas vēderiņš bija tik kompakts, ka pat daudziem paziņām fakts par bērna piedzimšanu bija pārsteigums. Tā sanāca, ka Marta audzina savu bērnu viena pati. Neskatoties uz to, viņai ļoti labi sanāk apvienot mātes pienākumus ar karjeru. Marta stāsta: «Ar kādu baudu es atsāku mīļoto darbu! Kopā ar meitu devos uz triju dienu foto sesiju Itālijā un Spānijā. Mana krustmāte ik pēc divarpus stundām veda Martinu uz uzņemšanas laukumu, lai bērns tiktu ar krūti pabarots. Galu galā mazā vienas dienas laikā apēda 300 eiro – tā bija summa, kas tika tērēta braucieniem ar taksi. Tik dārgi pat es neēdu.». Marta uzskata, ka vislabākais padomdevējs ir mātes intuīcija un mīlestība, savukārt Martina motivē viņu izskatīties grezni ne tika uz žurnālu vākiem, bet arī mājās. Lai meita varētu līdzināties savai mātei, Marta ir izveidojusi speciālu apģērbu līniju bērniem. Rakstu pilnībā par jauno māti, modeli un vienkārši skaisto sievieti Martu Bērzkalni meklējiet jaunajā L’OFFICIEL Latvija februāra numurā.

Tāpat L’OFFICIEL Latvija februāra numurā Jūs atradīsiet materiālu par trīs paaudzēs pazīstamo Indriksonu-Leimaņu dinastijas pārstāvjiem. Aktrise Baiba Indriksone, viņas nu jau mirušais vīrs Aleksandrs Leimanis, viņu dēls Aivars Leimanis (Latvijas Nacionālā baleta mākslinieciskais vadītājs) un mazmeita Elza Leimane-Martinova (baleta prīma) ir ne tikai sasnieguši augstus rezultātus savā profesijā, bet arī ir satikuši savas otrās pusītes uz skatuves. Baiba Indriksone nekad nav piekopusi kino dīvas dzīvesveidu un pat savas slavas plaukumā vienmēr pietiekoši laika veltījusi ģimenei. Aktrise stāsta par to, kā viņa stiepa savu mazbērnu mugursomas un kā slepus baroja tieviņo Elzu ar augstas kaloriju pārtiku, kas baleta māksliniekiem ir stingri aizliegts. Savukārt Elza Leimane uzskata savu 80 gadīgu vecmāmiņu par galveno recenzentu un līdz pat šim laikam viņas kopā analizē katru Elzas jauno iestudējumu. Visu materiālu par slaveno mākslinieku ģimeni Jūs atradīsiet L’OFFICIEL Latvija februāra numura lappusēs.

Jaunajā L’OFFICIEL Latvija numurā lasiet ekskluzīvu interviju ar Franču visseksīgāko vecmāmiņu Karoli Bukē, kur viņa stāsta par savu krievu mazmeitu un jauno hobiju – vīna ražošanu.

Sagaidot Svēta Valentīna dienu L’OFFICIEL Latvija stāsta par interesantām dāvanām, kuras var uzdāvināt saviem mīļajiem cilvēkiem. Tāpat Jūs atradīsiet fotosesiju ar nosaukumu „Viņš, viņa un Sv. Valentīns”, kuru ir izveidojis fotogrāfs Oļegs Zernovs kopā ar L’OFFICIEL Latvija modes redaktori Olgu Kolotovu.

Un vēl, februāra numurā Jūs atradīsiet seksīgu apakšveļas stailingu ar Latvijas slaveno modeli Alisi Znaroku (hokeja trenera Oļega Znaroka meitu) galvenajā lomā. Projekts ieguvis noslēpumainu nosaukumu: „Neatvaramās sajūtas”.

TAGS: , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment