Mīlestības svētku 2013 noslēgums jau šonedēļ

Baltijā lielākā asins ziedošanas projekta „Mīlestības Svētki 2013” noslēguma pasākums norisināsies ceturtdien, 28.februārī, Mājā, kurā dzīvo kino (13.janvāra iela 8), kurā uz 3 skatuvēm uzstāsies 18 mākslinieki. Šogad pirmo reizi Mīlestibas svētki norisinās kinoteātrī, kurā apmeklētāji varēs ne tikai baudīt Latvijā iecienītu mākslinieku uzstāšanos, bet arī skatīties kādu no 9 jaunākajām filmām 10 kino zālēs.

Sindija Podaviļņika, projekta „Mīlestības svētki” vadītāja: „Man ir patiess prieks, ka jau astoto gadu pēc kārtas mums izdodas uzrunāt jauniešus, kas, ziedojot asinis augstskolu Donoru dienās, palīdz cilvēkiem, kam tas patiešām ir vajadzīgs. Lai pateiktos šī gada 603 asins ziedotājiem un projekta atbalstītājiem, mēs visi vienosimies kopīgos svētkos jau šo ceturtdien.”

Uz Mīlestības svētku galvenās skatuves kāps Miks Dukurs, Ivo Fomins, Antra Stafecka, Transleiteris, DJ Roberts Lejasmeijers, grupas „Četri vēji”, „The Picture”, „Double Face Eels”, „Dzelzs Vilks” un DJ Mareks Lācis. Īpašais pārsteigums – viens no vadošajiem Latvijas DJ – Roberts Lejasmeijers – uzstāsies 01:35-02:35 kopā ar draugiem, progresīvo producentu DJ Dween, dziedātājiem Sabīni Berezinu un Nikolaju Puzikovu.

Ir zināmi arī filmas, kuras varēs skatīties īpašajos seansos Mīlestības svētkos 10 kinozālēs: „Cietākais rieksts”, „Nožēlojamie”, „Daiļās būtnes”, „Trakais pirmais gads”, „Lidojums”, „Slepenā operācija „30 pēc pusnakts””, „Mans draugs zombijs”, „Ansītis un Grietiņa”, „Atsvabinātais Džango”.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment