Nataša Polija – L’Oréal Paris jaunā seja

Nataša Polija (Natasha Poly), krievu izcelsmes modele, modes pasaulē sacēlusi īstu vētru un nupat noslēgusi līgumu ar L’Oréal Paris, kļūstot par zīmola starptautisko pārstāvi. Piecpadsmit gadu vecumā viņa uzvarēja modeļu konkursā Maskavā un jau 2004.gadā debitēja uz modes mēles pasaulslavenā modes nama Emmanuel Ungaro kolekcijas skatē. Kopš 2004.gada rudens/ziemas sezonas Natašas talants un apņēmība ļāvusi viņai piedalīties vairāk nekā 54 modes namu šovos, ieskaitot tādu vadošo starptautisko zīmolu skatēs kā Jean Paul Gaultier, Yves Saint Laurent, Roberto Cavalli, Chanel un Valentino.

Kopš Natašu Poliju atklāja Francijas Vogue galvanā redaktore Karīna Roitfelde (Carine Roitfeld), viņa septiņas reizes pozējusi žurnālu pirmajiem vākiem. Nataša bijusi Calvin Klein ikona, Victory Secret eņģelis un 2009. gadā izvēlēta par vienu no Amerikas Vogue tā brīža topmodelēm. Šodien L’Oréal Paris jūtas īpaši pagodināts uzņemt viņu kā zīmola starptautisko pārstāvi.

“Natašas apburošais skaistums nodrošinājis viņai nozīmīgu lomu modes pasaulē īsā laika periodā. Būdama satriecoši skaista, mūsu jaunā Krievijas ikona ir apveltīta arī ar daudzpusīgu stila izjūtu un pārsteidzošu personību. Es jūtos saviļņots sadarboties ar vienu no pasaulē talantīgākajām supermodelēm, kura pati saviem spēkiem izcīnījusi sev daudzsološu nākotni modes pasaulē,” saka Sirils Šapijs (Cyril Chapuy), L`Oréal Paris Starptautiskais zīmola prezidents.

Savos 25 gados Natašai ir īpašs dzīvesstāsts. Viņas dzīves ceļš bijis unikāls un aizsācies nelielā pilsētiņā Permā, netālu no Urāliem, un vedis viņu taisnā ceļā uz modes zvaigžņu pasauli. “Tā nav nejaušība, ka esmu pieņēmusi šo L’Oréal Paris starptautiskās vēstneses lomu. Pirms kļuvu par modeli, sapņoju kļūt par profesionālu vizāžisti. Man vienmēr ir patikusi kosmētika, un modes skates aizkulisēs vienmēr izmantoju L’Oréal Paris produktus,” skaidro Nataša Polija. “Color Riche lūpu krāsa un Elnett matu laka ir man iecienītākie produkti, un esmu ļoti priecīga, ka varēšu tos pārstāvēt.”

Nataša pievienojusies L’Oréal Paris ģimenei, kuras sastāvā jau ietilpst daudzas elites supermodeles, piemēram, Dautzena Krusa (Doutzen Kroes), Bianka Balti (Bianca Balti), Klaudija Šīfere (Claudia Schiffer), Lija Kebede (Liya Kebede) un Barbara Palvina (Barbara Palvin), kā arī daudzas pasaules zvaigznes, kā, piemēram, Gvena Stefani (Gwen Stefani), Patriks Dempsijs (Patrick Dempsey), Džeina Fonda (Jane Fonda), Hjū Lorijs (Hugh Laurie) un Bejonsē Noulza (Beyonce Knowles).

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment