Otrajā Auto entuziastu ģimenes dienā vērsīs uzmanību bērnu drošībai automašīnās

Sestdien, 1.jūnijā, ikviens ir aicināts piedalīties otrajā Auto entuziastu ģimenes dienā, kas ir veltīta drošībai automašīnās un uz ceļa, īpašu uzmanību veltot tieši bērniem. Ikvienam būs iespēja iejusties autobraucēju – šofera un pasažieru – lomās, izmēģinot CSDD auto apgāšanās stimulatoru, lai pārliecinātos par drošības jostas nepieciešamību. Pasākumā piedalīsies arī dažādi eksperti, kuri dalīsies praktiskajās zināšanās par drošu bērnu, mājdzīvnieku un nestandarta bagāžas pārvadāšanas veidiem.

Vasaras sākums ir piemērots laiks, lai pirms došanās garākās brīvdienās, bērniem un viņu vecākiem atgādinātu tos drošības noteikumus, kuru ievērošana automašīnās un uz ceļa mazinātu nepatīkamus brīžus. Autosalons Inchcape Motors Skanstes ielā 4a aicina piedalīties informatīvās lekcijās un paraugdemonstrējumos par bērnu auto sēdeklīšu nepieciešamību, drošības jostu lietošanu, topošo māmiņu drošību automašīnās, drošu un efektīgu kravas pārvadāšanu aktīvā tūrisma cienītājiem un citiem svarīgiem aspektiem par drošību auto.

Rosinot mācīt bērnus par auto drošību viņiem interesantā veidā, mazākie ceļu satiksmes dalībnieki kopā ar Pepiju un citiem pasaku tēliem, piedalīsies drošas braukšanas demonstrējumos par to, kā pareizi jāuzvedas auto kopā ar vecākiem, kāpēc nekad nedrīkst aizmirst piesprādzēties, kā arī izgatavos īpašus personalizētos auto stiklu saulessargus. Paši mazākie viesi aicināti labi pavadīt laiku bezmaksas piepūšamajās atrakcijās.

Lai akcentētu drošības jostu lietošanu, Inchcape Motors visiem pieaugušajiem apmeklētājiem piedāvās iespēju novērtēt drošības jostu nepieciešamību, iejūtoties auto braucēju lomās CSDD auto apgāšanās stimulatorā. Simulators ietver speciāli aprīkotu vieglo automašīnu, kas modelē mašīnas kūleņošanu, kā arī autobraucēja sēdekļus, kuros atrodoties, varēs izjust situāciju, kad automašīna ietriecas kādā objektā.

„Atsaucoties uz savu klientu vēlmēm pēc pirmās Auto entuziastu ģimenes dienas, šoreiz esam izveidojuši īpašu pasākumu, kas veltīts drošībai automašīnās un uz ceļa. Vasaras sākums ir piemērots laiks, lai pirms atvaļinājumu un brīvdienu sezonas atkārtoti izglītotu savus klientus un citus interesentus par auto drošību,” stāsta Jana Garanča, Inchcape Motors autosalona mārketinga vadītāja.

Auto entuziastu ģimenes dienu ietvaros autosalonā tiks atklāta arī Latvijā zināmu cilvēku bērnu apgleznotie auto saulessargi. Ikvienam, būs arī iespēja arī pašiem piedalīties meistarklasē un izgatavot sev un saviem bērniem tīkamu un krāsainu auto logu saulessargu. Savukārt visiem auto cienītājiem 1.jūnijā būs iespēja veikt izmēģinājuma braucienus ar jauno Ford Kuga un citiem Ford modeļiem, saņemt īpašus piedāvājumus auto iegādei un servisam. Atgādinām, ka līdz pat jūnija beigām Inchcape Motors visiem Ford modeļiem piedāvā Henrija Forda jubilejas cenas.

Otrajā Auto entuziastu ģimenes dienā ir gaidāmi arī dažādi pārsteigumi no Inchcape Motors sadarbības partneriem – FromMe.lv dāvanu karšu centrs, CSDD, If P&C Insurance, Thule, Zebra u.c.

TAGS: , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment