Par adidas jaunās sieviešu rudens/ziema 2012 kolekcijas seju kļūst latviešu sportiste

No 17.augusta adidas Baltijas tirgū prezentē jauno sieviešu rudens/ziemas 2012 kolekciju. Jaunās kolekcijas apģērbi sievietei ne tikai dod maksimālu komfortu, bet arī pašpārliecinātību, tādā veidā liekot justies pievilcīgai sportošanas laikā. Kopā ar jauno kolekciju tiek prezentēta arī jaunā adidas filosofija – “adidas visu sporta veidu sieviešu komandu” jeb “Women All Sports Team”. Šīs filosofijas stūrakmens ir ļaut sievietēm gūt prieku no sportiskām aktivitātēm komandā un motivēt viņas uz jauniem sasniegumiem sportā. Pirmoreiz par adidas seju ir izvēlēta arī sportiste no Latvijas – horeogrāfe un dejotāja Līga Liberte.

Jaunā adidas sieviešu sporta tērpu kolekcija kombinē funkcionalitāti, komfortu, profesionālismu, jaunākās tendencies sporta apģērbu materiālos un tehnoloģijās vienlaicīgi ar stilu un sievišķību. Kolekcijas mērķis ir likt sievietei treniņa laikā justies gan ērti, gan pievilcīgi vienlaikus. Kolekcija sastāv no šādām līnijām: Fitness, Teniss, Skriešana un Peldēšana. Apģērbi no visām šīm līnijām ir radīti tā, lai būtu viegli un dažādos veidos kombinējami, nodarbojoties ar jebkuru sporta veidu. Piemēram, līnijā Fitness ir atrodami apģērbi, kas ir speciāli radīti deju treniņiem. Jaunā adidas sieviešu kolekcija būs pieejama no š.g. 20.augusta veikalos Elkor, Sport2000 un Sportland.

“Ikdienā es staigāju brīvā stila apģērbā un treniņtērpos. Manā skapī 99% drēbju ir dejošanai. Visu laiku gribu iegādāties smukas kleitas, bet beigās atnāku mājās ar jauniem treniņtērpiem. Vienu dienu es velku platas vīriešu bikses un maisveida kreklu citā dienā legingus un minisvārkus, bet kopumā man ir svarīgi, lai apģērbs ir krāsains. Es jūtos ideāli, kad esmu kā varavīksne, un jaunā “adidas” sieviešu kolekcija pilda visas šīs funkcijas – tā ir gan komfortabla, gan dzīvespriecīga un ļauj man dejas laikā justies skaistai,“ saka horeogrāfe Līga Liberte, viena no adidas sieviešu rudens/ziemas 2012 kolekcijas jaunajām sejām.

Starp sporta zvaigznēm, kas kļuvušas par jaunās kolekcijas sejām, ir arī atlētes no Baltijas valstīm – horeogrāfe un dejotāja Līga Liberte no Latvijas, skrējējas trīnes Līna Luik, Leila Luik, Lilija Luik no Igaunijas un vieglatlēte Jolanta Verseckaite no Lietuvas. Šīs sievietes tika izvēlētas par adidas sejām, jo ir kā iedvesmas avots un paraugs visām sievietēm, un tas sasaucas arī ar jaunās adidas sieviešu rudens/ziemas kolekcijas filosofiju.

Vienlaicīgi ar jaunās kolekcijas prezentēšanu adidas uzsāk arī unikālu projektu – adidas Women All Sports Team. Tā ir atvērta tipa biedrība, kurā ikviena sieviete ir aicināta piedalīties un atbalstīt ideju par kolektīvo treniņu.

All Sports Team (AST) ir mēģinājums radīt milzīgu globālu sieviešu biedrību, kuras vieno kopēja kaislība – sports. Jebkura sieviete var kļūt par daļu no All Sports Team. Tā ir platforma, kas rada iespējas sievietēm kopīgi sportot, pavadīt laiku kopā vingrojot, motivēt sasniegt jaunas virsotnes sportā. adidas AST ir sporta sesijas, ko vada profesionāli treneri, atlēti un citi projekta vēstneši. Tā ir kā pieredzes un entuziasma apvienojums sievietēm, kas uzskata sportu par neatņemamu savas dzīves sastāvdaļu.

Ikviena sieviete var pievienoties adidas sieviešu AST – viss, kas ir jādara – jāaizpilda reģistrācijas forma tiešsaistē oficiālajā adidas Facebook lapā adidaswomen.eu. Vienreiz reģistrējoties, AST dalībniece pastāvīgi saņems jaunāko informāciju par All Sports Team un varēs piedalīties visos adidas sporta pasākumos, ko vadīs profesionāli treneri, atlēti un citi projekta vēstneši, bez maksas. Bonusā Women All Sports Team biedri automātiski piedalās konkursā par piedalīšanos adidas fitnesa akadēmijā Brazīlijā.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment