Par godu Sieviešu dienai Domina Shopping sievietes bezmaksas varēs apmeklēt īpaši izveidotu skaistumkopšanas salonu

Atzīmējot Sieviešu dienu, t/c Domina Shopping līdz 10. martam darbosies skaistumkopšanas salons Labo Sajūtu Salons. Tajā ikvienai sievietei būs iespēja bez maksas saņemt stilista un vizāžista konsultācijas, izveidot īpašu vakara frizūru, kā arī veikt manikīru. Turklāt Labo Sajūtu Salonā ikviena dāma varēs arī noklausīties komplimentus un labus vārdus no sabiedrībā zināmiem vīriešiem – aktiera Gundara Silakaktiņa, dziedātājiem Jāņa Moiseja, Viktora Zemgala, TV sejas Valtera Krauzes un citiem.

 

Labo Sajūtu Salons darbosies skvērā pie “Vairāk Saules” no plkst. 12:00 līdz 19:00. Līdzās īpašajam skaistumkopšanas salonam tirdzniecības centrā 8. martā, no plkst. 12:00 līdz 21:00, darbosies arī dāvanu saiņošanas darbnīca, kurā ikviens vīrietis varēs bez maksas iesaiņot sarūpēto pārsteigumu mīļotajai sievietei uzrādot pirkumu čeku, kā arī saņemt dāvanā ziedus.

Savukārt sestdien, 9. martā, ikviens t/c Domina Shopping apmeklētājs varēs sekot līdzi astoņu sieviešu tēla pārvērtībām stilistu Anitas Altmanes un Diānas Liepnieces vadībā.

TAGS: , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment