Pavasara sezonas stila un modes jaunumi

Līdz ar pavasara atnākšanu pienācis laiks biezos ziemas mēteļus kārt skapī un nomainīt pret sezonai piemērotākiem apģērbiem. Par aktuālākajām modes tendencēm, kuras šajā gadalaikā katram ļaus justies un izskatīties stilīgi, stāsta modes blogeri, kuri savus novērojumus par pavasara modes pērlēm atklājuši arī tirdzniecības centra „Domina Shopping” mājas lapā.

„Šajā pavasarī modē ir košas krāsas un raksti – viss no sarkanām ādas biksēm līdz pat hipiju iedvesmotiem rakstiem kleitās. Tā kā visi ir noguruši no ziemas pelēcības, tad krāsu terapija ir lielisks atkopšanās veids,” stāsta modes bloga fashiondinner.lv autore Beāte Ligere. Pavasara sezonā aktuāli ir arī pasteļtoņi. Modes bloga ielumode.lv redaktore Dace Grimze pasteļtoņus, kuri daļai cilvēku varētu šķist pārāk blāvi, iesaka paspilgtināt ar spilgtiem aksesuāriem un koša make-up izvēli, jo tas citādi blāvo pasteli padarīs par pamatu spilgtākai krāsu ekspresijai. Tomēr, pērkot krāsainas lietas, Dace iesaka padomāt par to, cik bieži šī lieta būs jāmazgā, lai nebūtu tā, ka krāsa no biežas mazgāšanas ātri izbalo un apģērbam ir ļoti īss kalpošanas brīdis.

Modes blogeris Jaroslavs Barišņikovs stāsta, ka vīriešiem šosezon ļoti aktuāls ir dandy casual jeb koptā dendija stils – vīrietis, kas sevi kopj un izskatās labi jebkurā situācijā. „Viņš var uzvilkt sporta apavus ar žaketi vai džinsus ar t-kreklu un izskatīties ļoti labi” – tā Jaroslavs. Plaša krāsu palete šajā pavasarī aktuāla arī vīriešiem. „Ja oranžīgais korallis vai koši dzeltenais vīriešus mulsina, tad noteikti jāizvēlas zili zaļie toņi,” padomu sniedz Dace Grimze. „Jauniešiem aktuāls arī grunge stils (rūtaini krekli, ādas jakas, džinsi), kas nāk no Ņujorkas ielas stila, bet ir ļoti populārs arī Latvijā, lai gan cilvēki bieži nemaz neapzinās, ka ģērbjas tieši šādā stilā,” modes tendences komentē Jaroslavs.

Uz modi nereti attiecināms teiciens: „Viss jaunais ir labi aizmirst vecais.” Arī šis pavasaris nav izņēmums, jo viena no galvenajām pavasara tendencēm sievietēm ir 50. un 60. gadu romantika. Aktuāli šim laikam raksturīgie silueti. Dace Grimze pauž viedokli, ka šāda stila apģērbs ir ļoti labs ieguldījums, pērkot arī ko tādu, kas ir nedaudz dārgāks, jo šis stils nekad neizies no modes. „Nākošajā sezonā modē būs melna āda, tad iegādātos midi garuma svārkus varēsiet kombinēt ar melnu ādas vesti, un tas tāpat būs ļoti stilīgi,” iesaka D.Grimze.

Savukārt B.Ligere piebilst, ka šajā pavasarī katra stilīga cilvēka arsenālā noteikti būtu jāiekļauj interesantas formas saulesbrilles, kurpes ar platformu un veselīga pašpietiekamība, kas gan nav ne aksesuārs, ne apģērbs, bet ir neatņemama stilīga cilvēka sastāvdaļa.

Vairāk par pavasara modes aktualitātēm iespējams uzzināt t/c „Domina Shopping” mājaslapā www.Domina-Shopping.lv, kur līdz Lieldienām var aplūkot modes blogeru Jaroslava Barišņikova, Daces Grimzes un Beātes Ligeres veikalos atlasītās pavasara kolekciju stila odziņas.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment