Pazīstamais dīdžejs un producents [Ex] da Bass, 29.oktobrī uzstāsies Valmierā

Līdz ar iekštelpu ballīšu sezonas sākumu, organizatoru komanda un dīdžeju apvienība ”Goldfingers” piedāvā apmeklēt savu līdz šim lielāko un apjomīgāko veikumu – muzikāli izklaidējošo elektroniskās deju mūzikas pasākumu sēriju – ”MUSIC MESS”. Jau 29.oktobrī, Valmieras Kultūras centrā notiks lielā atklāšana, bet kopumā šī sērija rudenī un ziemā plānota vairākās Vidzemes pilsētās.

Nakts solās būs ļoti skaļa un notikumiem bagāta, jo īpašā viesa statusā būs pats [Ex] da Bass! Viņš ir labi zināms un iecienīts dīdžejs un producents ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā un pat ārpus tās robežām. Dziesmas ”Riga Nights”, ”No More Lonely Nights” un ”Foam Kingdom” zina teju ikkatrs pastāvīgs klubu apmeklētājs, radio klausītājs un progresīvi domājošs cilvēks. Bet ja nu tomēr ir kāds kas vēl šīs dziesmas nav dzirdējis un video klipus nav redzējis – ir pēdējais laiks to labot!

Kopumā ”muzikālā cīņa” notiks starp dažādiem mūsdienīgiem un moderniem elektroniskās deju mūzikas stiliem un žanriem. Sākot ar saulainu house, beidzot ar enerģisku techno, dziļu minimal un, protams, melodisku trance un progressive. Šo krāšņo skaņu un ritmu buķeti jums piedāvās izbaudīt vieni no labākajiem un populārākajiem minēto žanru dīdžejiem un producentiem Latvijā: MBerg, Ansis Zvirgzdiņš, Andy Bassland aka Trebland, Tee-Ex, G-Bus, Crack, Spirit un Kellon.

Pasākumu varēs apmeklēt no 16 gadu vecuma, bet jāņem vērā, ka personu apliecinoši dokumenti pie ieejas būs jāuzrāda. Atpūsties varēs divās deju zonās: galvenajā zālē, un bāra zonā, kura atradīsies bāra “Chillin” telpās.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment