Pētījums: Latvijas sievietes gatavojas vasarai un vēlas būt oriģinālas

Gatavojoties vasaras sezonai, vairāk nekā trešdaļa (37%) Latvijas sieviešu rūpējas, lai drēbju skapī būtu gaišs un košs apģērbs, jau savlaicīgi ieplāno lielākos un nozīmīgākos vasaras pasākumus (30%), kā arī laicīgi piesaka atvaļinājumu savam darba devējam (17%), secināts pētījumā par sieviešu populārākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem vasarā, ko veicis zīmols Rīgas Melnais upeņu balzams.

Lai šovasar izskatītos stilīgi, Latvijas sievietes izveidojušas topu, kurā minētas šovasar aktuālākās modes tendences. Pirmajā vietā ierindojas košu krāsu kombinācijas apģērbā (71%), otrajā vietā – gari, koši un gaisīgi svārki (11%), trešajā vietā – krāšņas matu rotas ar ziediem, spalvām un mežģīnēm (10%). Papildus šīm lietām, katras sievietes skapī šovasar jābūt džinsu jakai, kas velkama komplektā ar kovboju zābakiem, krāsainiem gumijniekiem, kā arī strīpainam un puķainam apģērbam, īpaši kleitām.

Pētījumā apstiprinās apgalvojums, ka Latvijas sievietēm ir svarīgi justies oriģinālām un tam viņas ir gatavas ziedot savu laiku, lai radītu sev ko īpašu, tikai vienā eksemplārā. Lielākā daļa pētījuma dalībnieču atzīst, ka nodarboties ar rokdarbiem ir oriģināli, jo tas sniedz iespēju atšķirties (57%), 27% sieviešu atzīst, ka nodarboties ar rokdarbiem ir stilīgi un mūsdienīgi, kā arī finansiāli izdevīgi (6%).

TAGS: , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment