Pieaug pieprasījums pēc dabīgas un efektīvas kosmētikas

Skaistumkopšanas preču vairumtirdzniecības salons BeautySalon, izvērtējot klientu pieprasījumu pēc dabīgās kosmētikas, paplašina savu produktu klāstu un šobrīd uzņēmumam ir pieejama rūpīgi izvēlēta kosmētika no dabīgiem līdzekļiem, kas cenu ziņā ir pieejama katram klientam.

Latvijas veikalu kosmētikas stendi ir piesātināti ar dažādu zīmolu, kvalitātes un iepakojumu daudzveidību, kas apgrūtina klienta izvēli. Viena ir pašmāju produkcija, kura lielai sabiedrības daļai liekas tuvāka, viena ārzemju, kas iekarojusi sabiedrības atzinību ar skaļiem saukļiem un mirdzošām reklāmām, tomēr neskatoties uz to, tirgū ir pieprasījums pēc atsevišķiem produktiem un produktu grupām ar noteiktu problēmas risinājumu vai specifiku, kas tiek novērtēta.

“Lai arī bieži vien ir priekšstats, ka augsta produkta kvalitāte nozīmē arī nesamērīgi augstu cenu, BeautySalon savā sortimentā izdevies nodrošināt maksimālu kvalitāti un optimālu cenu. Tas ir viens no mūsu trumpjiem, ko līdz šim augstu novērtējuši pircēji,” stāsta BeautySalon valdes locekle Gunita Vilkāja.

BeautySalon, kas tikai novembrī atklāja savu pirmo mazumtirdzniecības veikalu Rīgā, Stabu ielā 46/48, savu produkciju izvēlas ļoti apzinīgi. Atlasot produkciju, BeautySalon rūpīgi izpēta katra produkta sastāvu un iedarbību, lai klientam spētu piedāvāt labāko risinājumu gan dažādām ādas problēmām, gan ikdienišķai ādas kopšanai. Šī salona produkcijas klāstā ir tādi zīmoli kā Jardins De Lune, kas ir sertificēta bioloģiskā kosmētika no Francijas. Tā izceļas ar tās sastāvā izmantotajām efektīvākajām, aktīvajām organiskajām izejvielām, kā – Alpu ēdelveiss, roze, dzērvene, granātābols, alveja u.c. Jardins de Lune kosmētikai piemīt spēcīgas ārējās vides aizsargspējas, kā arī tā lieliski cīnās pret novecošanu. Šo zīmolu sabiedrība ir atzinusi par ļoti kvalitatīvu, jo tā ir pierādījusi sevi cīņā arī ar jutīgu, sausu un pat alerģisku ādu.

Purederm produkcija klientu spēj uzrunāt jau pēc tās nosaukuma. Šī produkcijas klāstā ir vienkārši un efektīvi ādas kopšanas produkti. Kosmētiku iemīļojuši gan jaunieši, gan vecāka gada gājuma cilvēki ne tikai tās efektivitātes, bet arī interesantā un nebijušā sortimenta dēļ, kā – gēla plāksteri acu zonas problēmu profilaksei, gan roku un kāju gatavās maskas, plāksteri papēžiem, kā arī citi lieliski produkti.

Elixea, ir 100% dabīga profesionāla kosmētika no Austrijas dziļajām dūņām, kas ir vienas no vecākajām un dziednieciskākajām pasaulē. Šo zīmolu pārstāv vairāk nekā 70 tīru dūņu un uz dūņu bāzes ražotu produktu. Tās dabīgā izejviela ir Austrijas dziļās dūņas, kas ir pazīstamas ar savām attīrošajām,dziednieciskām, atindējošām un barības vielu šlaku izvadošajām īpašībām.

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment