Pirmo reizi notiks Latvijas modes mākslinieku un dizaineru rozā modes skate

Pasākuma „Go Blonde” ietvaros š.g. 28. maijā Rīgā, 11.novembra krastmalā, notiks pirmā Latvijas modes dizaineru un mākslinieku modes skate, kurā būs skatāmi rozā tērpi bērniem un pieaugušajiem. Modes skatē piedalīsies gandrīz divdesmit interneta veikala „Creative Latvia” modes mākslinieki un dizaineri ar rozā tērpiem un aksesuāriem, pierādot, ka rozā krāsai var būt daudz un dažādu toņu.

Modes skates rīkotas ar mērķi iepazīstināt Latvijas modes cienītājus ar jaunākajām mākslinieku un dizaineru kolekcijām, liekot uzsvaru uz rozā krāsu, kas ir asociācijas „Go Blonde” krāsa. Pasākuma laikā iegūtie ziedojumi nonāks Lēdmanes ielas Bērnu rehabilitācijas centram. Līdztekus pasākuma laikā iegūtajiem ziedojumiem laika posmā no 26. maija līdz 26. jūnijam 5 % no ikviena pārdotā tērpa vai aksesuāra interneta veikala www.CreativeLatvia.com sadaļā „Rozā” jeb „Pink” nonāks bērniem ar īpašām vajadzībām.

Bērnu modes skatē, kuras sākums paredzēts plkst. 16.00, būs skatāmi koši, vasarīgi un ērti tērpi no tādiem veikala www.CreativeLatvia.com zīmoliem kā „Denēze”, „Something Cozy”, „Leny Tomy Factory”, „Colorlicious”, „DuDu Kids Couture” un zīmola „Baba Yaga” vaļenki. Modes skate paredzēta kā krāsains piedzīvojums, ceļojums krāsu pasaulē. Uz modes skati aicināti visi interesenti, īpaši ģimenes ar bērniem – pasākuma laikā notiks dažādas spēles, rotaļas un citas aktivitātes mazajiem skatītājiem.

Kā pasākuma kulminācija paredzēta sieviešu rozā tērpu modes skate plkst. 20.00, kad uz skatuves vienkopus būs redzami tērpi, kurus radījuši tādi dizaineri kā Vita Radziņa, Mila – Ludmila Kruglika, Iveta Vilne, Ieva Janelsiņa un tādu zīmolu kolekcijas kā „QooQoo” (Aļona Bauska), „Creative Latvia”, „Leny Tomy Factory”, „Mondolini”, „Vitelli”, „Puffy” u.c. Tērpus papildinās rozā aksesuāri no „Christiana Laure”, „ArtBag”, „Feltstyle” un „Dolly Lolly”. Modes skatē redzamie apavi pieskaņoti no veikala „Stiletto”.

Latvijas modes mākslinieku un dizaineru interneta veikals www.CreativeLatvia.com aptver gandrīz piecdesmit modes māksliniekus un dizainerus, piedāvājot ne tikai apģērbu un aksesuārus, bet arī dizaina preces un ekoloģiskās mēbeles. Veikals „Creative Latvia” jau iepriekš organizējis modes skates, piedalījies „Riga Fashion Week” showroom telpas izveidē un atbalstījis labdarību kopā ar organizāciju „Go Blonde”, rīkojot Ziemassvētku eglīšu izsoli un savākto naudu ziedojot Lēdmanes ielas bērnu – invalīdu rehabilitācijas centram „Mēs esam līdzās”.

TAGS: , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment