Positivus 2013 apmeklētājas iecienījušas lielas ziedu matu rotas

Vasaras gaidītākais pasākums Positivus festivāls 2013 ir noslēdzies un arī Zelta Zivtiņas Ielu Modes bloga autore apmeklēja festivālu, lai apskatītu, ko īpašu šogad bija sagatavojuši atraktīvākie festivāla apmeklētāji. Positivus nav tikai mūzikas festivāls, tā ir vieta, kur iespējams apskatīt latviešu dizaineru aktuālos modes jaunumus, kurus aizvien vairāk izvēlas pašmāju modes cienītāji.

„Arī šogad Positivus 2013 festivāla dalībnieki nebeidza pārsteigt ar krāšņiem un moderniem tērpiem. Par būtisku festivāla tradīciju ir kļuvusi ziedu un ziedu motīvu izmantošana festivāla apģērbos un aksesuāros. Kā iepriekšējā, tā arī šī gada Positivus meitenes rotājās ar košām ziedu galvas rotām, rokassprādzēm un kaklarotām, kā arī ar ziedu apdrukas kleitām,” stāsta Zelta Zivtiņas Ielu Modes bloga autore Aleksandra Rosa.

Festivāla apmeklētāju vidū dominēja spilgtu matu rotu akcenti, kuri radīja elegantu un sievišķīgu tēlu. Tāpat dāmas neiztika bez krāsainiem un rūtainiem gumijas zābakiem, legingiem, džinsa žaketēm, šortiem, garām zeķēm un ietilpīgām somām.

Festivāla dienās tika prognozētas spēcīgas lietus gāzes, tāpēc vairums apmeklētāju jau laikus bija padomājuši par gumijas zābakiem, taču prognoze īsti nepiepildījās, bet tas neliedza iegādātos gumijas zābakus izmantot kā sava tēla papildus elementu. Tāpat festivāla dalībnieki savā apģērbā bija ietvēruši dizaineru veidotus tērpus ar vintage elementiem, radot pašpārliecinātu un noslēpumainu tēlu, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu. Savukārt puiši īpaši bija piedomājuši pie krāsainām saulesbrillēm un košiem šortiem, radot stilīgu un ērtu festivāla tērpu.

Ielu Modes bloga autore Aleksandra Rosa par šī gada Positivus modes aktualitātēm izsakās pozitīvi: „Festivāls ir spilgto krāsu, neparasto rakstu savienojumu un dīvaino aksesuāru laiks. Ja garderobē jau ilgu laiku atrodas kādi apģērbi, kurus pilsētā, uz skolu vai darbu vilkt nav iespējams, tad festivāls ir tā vieta, kur tos parādīt. Tā arī bija darījusi liela daļa dalībnieku, apvienojot vienā apģērbā visu iespējamo – ģeometriskus, militārus un rožainus elementus.”

Katru gadu Positivus festivāla dalībnieki pārsteidz ar jauniem stila risinājumiem gan pašu radītiem, gan dizaineru veidotiem, kas liek cerēt, ka arī nākamais gads nebūs izņēmums un festivālā būs iespējams vērot jaunus modes risinājumus. Arī nākamgad Ielu Mode dosies uz festivālu, lai vērotu apmeklētāju pārsteidzošo un krāšņo stilu.

TAGS: , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment