Red Bull Kart Fight čempionāta posms pirmo reizi Latvijā!

Red Bull Kart Fight ir starptautisks kartinga amatieru čempionāts, kas notiek vairāk kā 20 valstīs un šogad viens no atlases posmiem – arī Latvijā!

Laikā no 14. jūlija līdz 11.augustam piecās Latvijas pilsētās: Kandavā, Jelgavā, Rēzeknē, Smiltenē un Rīgā notiks kartinga sacensību atlases posmi un 12 labākie no katra piedalīsies finālā, kas 18. augustā notiks Rīgā. Šī būs ne tikai iespēja riktīgi izbraukāties ar kartingiem, bet arī tikt uz Red Bull Kart Fight pasaules čempionātu.

Tā kā Red Bull Kart Fight ir amatieru kartinga čempionāts, tajā nevarēs piedalīties profesionālie sportisti, kuriem izsniegta Latvijas automobiļu federācijas licence.

„Šis, manuprāt, ir absolūti unikāls projekts, kuram līdzīgs Baltijā vēl nekad nav bijis,” stāsta pazīstamais autosportists Haralds Šlēgelmilhs, kurš ieņems arī sacensību galvenā tiesneša krēslu. „Pirmo reizi autosports būs tik pieejams jebkuram. Kartings viennozīmīgi ir autosporta tīrākā forma, tāpēc domāju, ka redzsēsim ļoti spraigas cīņas, azartu un īstu sacensības garu!”
Lai piedalītos sacensībās, vismaz 16 gadu vecumu sasniegušajam dalībniekam jānopērk “ticket to ride”. To var saņem Narvesen tirdzniecības vietās vai pie sacensību ieejas, iegādājoties Red Bull četrpaku.

Red Bull Kart Fight atlases posmi:

14. jūlijs Kandava
15. jūlijs Jelgava
28. jūlijs Rēzekne
29. jūlijs Smiltene
11. augusts Rīga
Latvijas fināls 18. augusts, Rīga (Swedbank stāvlaukumā)
Pasaules fināls 2012. gada decembrī

Sacensībām virtuāli var noskaņoties, uzspēlējot Red Bull Kart Fight spēli, kas pieejama arī viedtālruņos dažādās vidēs: http://www.redbull.com/cs/Satellite/en_UK/Red-Bull-Kart-Fight—Game/001243196046303

TAGS: , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment