Regulāri kosmētiķa apmeklējumi ļauj izvairīties no ierastās jauniešu problēmas – pinnēm

Pusaudžu vecums ir laiks, kad viss notiek pirmo reizi: pirmais flirts, pirmā iemīlēšanās, pirmais sievišķīgais plaukums un pirmā reize skaistumkopšanas salonā. Lai skaistie pusaudžu gadi atspoguļotos arī jauniešu ādā, kosmētiķi iesaka veikt regulāru sejas ādas tīrīšanu, tādējādi izvairoties no pinnēm.

Jauniešu viena no lielākajām problēmām ir sīkie, melnie punktiņi uz sejas. Melnais punkts (komedons) ir mirušo ādas šūnu aizsprostota pora vai arī pārmērīgas tauku dziedzeru darbības rezultāts, kas oksidējas un nomelnē, nonākot saskarsmē ar gaisu.

„Lai no tiem atbrīvotos, vienlaikus ir jāatbrīvo pora un jāsamazina tās diametrs. Lai noregulētu tauku dziedzeru darbību un palīdzētu porām samazināties, ir īpaši svarīgi veikt ādas ikdienas attīrīšanu, izmantojot piemērotu kosmētiku. Taču bieži ar ādas ikdienas kopšanu mājās nepietiek, ir vajadzīgs speciālista padoms un palīdzība. Tādēļ jauniem cilvēkiem ir svarīgi tikties ar kosmētiķi, pārliecināties, vai sejas āda ir tīra un vesela, bet ja ir problēmas, kopīgi rast ceļus kā profesionāli tās atrisināt,” informē Starptautiskās CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas profesionālās izglītības skolotāja, kosmētiķe Linda Zeltiņa.

Klasiskā kosmētiskā sejas procedūra pusaudžu ādas kopšanai ietver sevī ādas attīrīšanu, pīlingu, sejas tvaicēšanu ar vapazonu, ādas dziļo mehānisko tīrīšanu, nomierinošu masku ar antibakteriālu iedarbību un mitrinošu krēmu. Kā alternatīvu metodi ādas atbrīvošanai no pinnēm un aizsprostotajām porām var pielietot dezinkrustācijas procedūru, krioterapiju (masāža ar šķidro slāpekli), augļskābju un mandeļpīlingus. Tāpat mandeļpīlings lieliski sagatavo ādu aktīvam sauļošanās periodam vasarā.

„Starptautiskajā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolā J.Asara ielā 5, Rīgā studentes, topošās kosmētiķes, jūs sagaidīs ar smaidu un cieņu, ar jūsu problēmas un noskaņojuma sapratni un pieredzējušu pedagogu uzraudzībā sniegs kvalitatīvu pakalpojumu. Šī tikšanās kvalifikācijas prakses laikā var kļūt par sākumu jūsu turpmākai sadarbībai,” turpina Linda Zeltiņa.

Līdz pat maija beigām klienti tiek laipni gaidīti skolā J.Asara ielā 5, Rīgā, no pl. 9.00 līdz pl.21.00 Pieteikties pa tālruni 67313359 vai skolā – 128. kabinetā. Kosmētisko pakalpojumu klāstu skat.
http://www.kosmetikasskola.lv

 

TAGS: , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment